Skocz do zawartości

Google złamało wytyczne


seoholik

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę że to jest pokazówka, ale nie tylko chrome - pokazuje też, że algorytm sprawiedliwy jest tak samo jak i pracownicy Google... ale z drugiej strony czy to nie Google mówił, że linki przypadkowe, dodane przez konkurencje - nie doprowadzą do filtra :olaboga:

a pozatym żeby filtry były, aż o 4-5 pozycji

Edyta ==== 19:54

nie pomyliłem się jak opinia publiczna to odbierze:

Daleko pewnie chodzić ludzie od Google Chrome nie będą musieli, biorąc pod uwagę, że pracują w tym samym kampusie, co ludzie od wyszukiwarki. Niemniej jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie, a Google pokazało, że nie ma równych i równiejszych.

Dodam jeszcze, że przez te sprawę artykuły pojedyncze zdobyły linki - czyli większą moc przekazują owej stronie... no chyba że linki usuną, albo dadzą nF ale chyba jeszcze nie dali nie wiem na tablecie nie mam programu B)

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to śmieszne.

Pisałem już wcześniej o wytycznych google do zdobywania linków metodą naturalną. Swoją drogą Dido chyba nie znasz pojęcia słowa "bezstronność". Mam wrażenie, że bronisz Google niczym rycerz swojej księżniczki, a na każde pytanie masz odpowiedź...W liceum ludzi, którzy na każde pytanie znali odpowiedź i się przemądrzali zabierałem kanapki :-)

Nie spadnie Ci korona z głowy jak czasem komuś przyznasz rację (wielu użytkowników w dyskusjach z Tobą ją miało). Twoje zachowanie idealnie odzwierciedla "Nie ważne co o mnie mówią, ważne żeby mówili".

I zgadzam się z G.Prawda...Obecne wytyczne to absurd

Zapraszam na stronę grupy pozycjonerzy24 gdzie realizujemy pozycjonowanie w wyszukiwarce Google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności