Skocz do zawartości

Tak wykorzystuje się dotacje z UP


stats1

Rekomendowane odpowiedzi

@czif

Korzystałeś kiedyś z tego programu? Mogę brać udział w projektach tylko raz? Formalności jest sporo?

Właśnie rozmawiałem z kolegą - on z koleżanką w ramach projektu który robiło aegee był na kanarach. Hotel, restauracje, nurkowanie, imprezy.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

weźcie już przestańcie, bo chyba zaraz zaczne jakiś kuzynów szukać,

ach... przypomniałem sobie że mam bratanka, jak w morde w kwietniu 14 lat ma :)

no to się trzeba za tymi kanarami rozglądać,

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czif dzięki za odpowiedź jak wrócę do domu, to i tak nie poczytam, bo muszę iść jeździć samochodem z eLką na dachu :)

#add

Ten program był u mnie w szkole, ale można było się starać o maksymalnie 500 zł. Może to nauczyciele nie chcieli, żeby uczniowie mięli za dobrze? :P Poczytam, zobaczę i może docenię unię chociaż w niewielkim stopniu.

Pozdrawiam,

Patryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw z naszej kieszeni zabierają pieniądze, potem za nie opłacają ludzi którzy te pieniądze rozdają. Ot cała filozofia wszystkich dotacji. A potem dziwota, że ludzie kombinują. Ale to trzeba mieć trochę w głowie rozumu, którego politykom i urzędnikom, a zwłaszcza masom brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Harvi

możesz co roku otrzymywać dotację, warunkiem jest dobrze napisany projekt.

W Lubuskiem projekty akcepowali profesorowie z uniwersytetu. Ciekawe kto w twoich okolicach przyznaje dotacje.

Z tego co pamiętam około 10% projektów otrzymuje dotacje, tak duzo ich jest.

@HardyTwardy

Jest jeszcze gorzej, jeśli nie wydamy przyznanych nam dotacji to one wrócą do Brukselii i zostana przyznane innym państwom. Może się nawet zdarzyc tak ,że bedziemy wpłacac do kasy w Brukselii więcej niż otrzymujemy.

dobrym przykładem jest dotacja na melioracje polskich rzek, przez 3 lata politycy wydali tylko 4,5 %, za rok niewydaną kase będziemy musili zwrócić. Rzeki dalej będą wylewały, transport rzeczny pozostanie fikcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę jeden, mały problem. Mianowicie "wnioskodawcami mogą więc zostać":

  • Organizacje typu non profit
  • Lokalne, regionalne instytucje publiczne
  • Nieformalne grupy młodzieży
  • Organizacje zajmujące się problematyką i działaniami młodzieżowymi na poziomie europejskim (ENGO), które mają organizacje członkowskie w co najmniej 8 krajach programu
  • Organizacje komercyjne będące organizatorem imprezy młodzieżowej, sportowej lub kulturalnej (np. szkoła prywatna)
  • Międzynarodowe organizacje rządowe typu non profit

Skąd chociażby Ci studenci wzięli chętnych do wsparcia ich inicjatywy? Chyba, że zrobiłbym to jako nieformalna grupa młodzieżowa, będę musiał się w to bardziej zagłębić. :)

Pozdrawiam,

Patryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności