Skocz do zawartości

KRRiT narzuca radiu co mają grać


kikas

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu mi się przypomniało jak planowali na stroną z filmikami narzucić nakaz rejestrowania się, albo żeby część strony była oddana wartościom europejskim (dobrze kojarzę?)

Czy to nie przesada? Teraz 'muszę' słuchać tego pop-shitu polskiego, dobrze że na klawiaturze mam wyciszenie :rolleyes:

(ileś tam procent utworów w polskich radiach musi być przeznaczona na polskie 'hity', to jest już od dłuższego czasu, ale od teraz nie można nadrabiać w godzinach nocnych tego %)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja troszkę później ale to gdzieś te rejony :rolleyes:

Słuchając oldS słyszy się ta energię i serce włożone w numer

Nawet planuje zrobić na swojej stronie widget radia z dwoma opcjami old h-h i old reszta jakis soulik jazzik itp tylko w Polsce to nielegalne nie wiem jak to załatwić bo strona musi być na serwerze PL :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem pewnie w większości tych demokratycznych ale są jeszcze inne .Jestem pewien że jakbym miał strone na serwerach np. Irańskich a jednoczesnie miał podstrone w której nie zgadzam się z polityką ich przeciwników napewno by jej nie usuneli na ich prośbę i tak analogicznie w innych krajach ale to tylko taki mój wymysł.Skoro można unikać US poprzez zakądanie firm po za PL to taka rzecz też jest pewnie do obejścia.

Teraz wpadłem na pomysł że może by zrobić tak aby po kliknięciu w widget przekierowywało na stronę B z taką samą treścią i funkcjonalnością ale już z możliwością odtwarzania muzyki,tylko teraz pojawia się duplicate ? nie wiem macie jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności