Skocz do zawartości

Jaki telefon dla dziadka? Najlepiej NOKIA łatwa obsługa


Elegant

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam telefonu dla dziadka. Miał już tzw. "telefon dla seniora" nie wiem niestety jaki ale nie przypadł mu do gustu, nie mógł sobie poradzić z obsługą i bał się, że wciśnie przycisk alarmowy.

Ja typuję nokię 3510i ale zastanawiam się czy może być jakiś lepszy telefon, który:

- będzie bardzo łatwy w obsłudze tj. w noki jest tak, naciskająć strzałkę w dół lub górę już jest się w książce z numerami, tam widać dobrze wpisane osoby, wystarczy nacisnąć na słuchawkę by zadzwonić, odbieranie smsów to też nie problem, wystarczy nacisnąć na lewy przycisk

- tel. powinien mieć duży czytelny wyświetlacz, na którym będą się wyświetlać duże litery

- duże przyciski najlepiej oddzielone od siebie

- sam telefon za to nie powinien być za duży

- bateria w miarę możliwości długo powinna wytrzymywać

- tel. może być używany, byleby spełniał swoje funkcje i te wymagania powyżej wymienione.

Co więc możecie polecić?

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojej mamie kupiłem MYPHONE 1055 retto

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał już tzw. "telefon dla seniora" [...], nie mógł sobie poradzić z obsługą

Nie chcę Cie zmartwić, ale jak sobie nie poradził z obsługą tak prostego telefonu jak dla seniora - to raczej musisz postawić na "edukacje" a nie nowe urzadzenia. A guzik alarmowy można po prostu nie aktywowac i wtedy jego kliknięcie nic nie będzie powodować.

mojej mamie kupiłem MYPHONE 1055

Właśnie mój prawie 80 letni dziadek pod koniec zeszłego roku dostał taki sam telefon i w miarę nieźle ogarnia. Ale jak mówię, trzeba edukować, pokazywać, szkolić - a nie "prosty telefon i niech sobie radzi" - a najprostrzy z możliwych już pewnie miał, tylko trzeba z nim siąść.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybierz jakiś z otwieraną "klapką" / rozkładany.

Przyciski zawsze będą stanowiły większy lub mniejszy problem, a tak to odbieranie / zakańczanie rozmowy "klapką" zawsze będzie się sprawdzało.

Rozwiązany również zostanie problem z przypadkowym telefonowaniem .. i odblokowywaniem klawiatury.

Najlepiej jakby był również zewnętrzny ekran aby się świecił podczas aktywności ... .

Telefon alarmowy również można przypisać, do któregoś z klawiszy.

SKLEPY INTERNETOWE PRESTASHOP

Skórki PrestaShop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności