Skocz do zawartości

Co by tu sobie dobrego zrobić ?


Dawidek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Taka odskocznia od tematów tutaj, wiadomo nie cały dzień człowiek pozycjonowaniem/optymalizacją się zajmuje.

Wpadłem ostatnio na pomysł zrobienia dziewczynie dobrego dania na kolacje, jednak w główce brak pomysłów.

Sądzę że mężczyzna gotować potrafi najlepiej, a potrzeba tylko pomysłu. Liczę więc na jakiś pomysł od was :(

Pozdrawiam Dawid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka odskocznia od tematów tutaj, wiadomo nie cały dzień człowiek pozycjonowaniem/optymalizacją się zajmuje.

Wpadłem ostatnio na pomysł zrobienia dziewczynie dobrego dania na kolacje, jednak w główce brak pomysłów.

Schab z wiśnią z sosem + ziemniaki/frytki/brokuły?

karkówka?

placki ziemniaczane z sosem czosnkowym i suszonymi pomidorami? (jeśli nie masz nic przeciwko czosnkowi to smakują świetnie, pamiętaj tylko by sos czosnkowy przegryzł się >=2 godziny gotowy w lodówce)

A może - pizza, robiona wspólne począwszy od zmieszania ciasta, poprzez czekanie aż wyrośnie podczas picia wina, a skończywszy na dorzucaniu dodatków i czekaniu aż się upiecze?

Za mało danych, co lubi dziewczyna, czego nie lubi.. :P

Ja zawsze robię coś typu: "zabierz po trochę z wszystkiego z lodówki i podsmaż na patelni" :( heh

Taa.. Tylko po paru latach jak sprawdzisz wątrobe to moze nie być wesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z kurczakiem i warzywami na patelnie jest wyśmienite. :ok:

wiadomosci lifestylowe, sportowe i gadżetowe.

wiadomosci biznesowe dla głodnych wiedzy z tematyki finansów, giełdy czy inwestycji

łódzka agencja reklamowa zapraszamy na stronę ogólnopolskiej agencji reklamowej, oferujemy reklamą outdoor (posiadamy własne ekrany LED) oraz online. Zapraszamy na podstronę Nasi Klienci, zaufało nam już ponad 40 firm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kobieta była ostatnio bardzo zadowolona z krewetek smażonych w czosnku + frytki + warzywa z patelni. Innym razem zrobiłem dla niej moje autorskie spaghetti z tuńczykiem. Ale najbardziej jej smakowało meksykańskie burrito. Z resztą ja też to uwielbiam :)

Mamy to szczęście, że lubimy to samo :ok:

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności