Skocz do zawartości

Mały magazyn a sklep internetowy czy warto?


Davi

Rekomendowane odpowiedzi

J/W postaw coś prostego , sprawdź czy bedzie wzięcie, skup się na frazach mniej konkurencyjnych ale dających wieksze szanse na konwersje

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie inwestuj w żadne dedykowane oprogramowanie.

Wystarczający budżet na początek (oprogramowanie plus grafika) można spokojnie zamknąć w 3 tys zł.

Wiem to jako praktyk.

Jak utrzymasz się na rynku rok czy dwa, wtedy jest sens inwestować dalej. Wtedy też będziesz wiedział ile i jak.

Wielkość magazynu nie jest tak istotna jak odpowiednia organizacja i zarządzanie.

Trzeba próbować! ;)

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówią koledzy - nie warto inwestować we własne rozwiazanie - skorzystać z już gotowych.

Mało tego - można zacząć sprzedaż na Allegro zobaczyć co bedzie dobrze schodziło i na to położyć największy nacisk. To co nie schodzi wrzucać w promocjach na własnym sklepie uruchomionym po jakimś czasie (jak będzie kasa na taki sklep). Ale nawet jak już bedziesz "bogaty" to nie ma sensu robić własnego dedykowanego oprogramoania (chyba, że w przyszłości będziesz chciał go sprzedawać). Skorzystaj z gotowców.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgred on już sprzedaje od 5 lat na allegro ma sklep stacjonarny według mnie kolejnym naturalnym ruchem jest właśnie założenie sklepu i zgodzę się tutaj że własne dedykowane oprogramowanie to niepotrzebny koszt do tego strata czasu.

Pisanie skryptu pewnie koło miesiąca może więcej, testy już napisanego programu (przecież nie będziesz testował na klientach), grafika

KOSZTY to sie po prostu nie opłaca chyba że się ma ambicje być mediamarktem czy euro rtv agd w sieci

Finanse bez tajemnic. Nie masz rachunku bankowego? Tylko najlepsze konta osobiste dla ciebie lub konto firmowe jeśli prowadzisz działalność gospodarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak i nie. Presta jest fajna ale ma swoje ograniczenia. Zależy ile masz $$$ wdrożenie. Żeby poprawić pewne upierdliwe drobiazgi trzeba być programistą bo zwyczajnie coś nie działa i tyle :/ Ale nie wiem co innego można by polecić...

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślę że przy asortymenice jakim jest agd, rtv i it proponował bym Ci iStore. Sam go uzywam ale w mojej branży się nie sprzwdza, dlatego zmieniam niedługo na IAI shop. Polecam Ci istore bo to oprogramowanie grupy allegro, w tym momencie masz darmowe przejścia z ceneo, skąpca i alejki do swojego sklepu, dodatkowo możesz sie bez żadnych obaw reklamowac na allegro, podając nawet adres sklepu internetowego:) Budujesz w te sposób marke, dzieki porównywarkom masz automatyczny dostep do tysiąca klientów przktycznie za darmo, tylko za dodatkowe promowanie ofert te porównywarki pobieraja opłaty. Także do dzieła bo konkurencja nie spi. Panel administracyjny sklepu dość prosty w obsłudze także powinienieś sobie doskonale poradzić. Prowizja za zakupy jest dość niska w porównaniu do tego co dostajesz przy sprzedazy w takiej branży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecę Ci shopera - na początku możesz korzystać z abonamentu, a później kupić pełną lickę i zainstalować na serwerze. Miło się z tego korzysta, dużo integracji (aukcje, porównywarki, bramki SMS, wysyłki) i szybki support.

Nie ma to jak skuteczna pozycjonowanie od  mediapremium.pl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej potestować dostępne darmowe rozwiązania. Do wybranego sklepu przwiążesz się na dłuższy czas więc lepiej dobrze zdecydować. Osobiście miałem kontakt z kilkoma sklepami na Magento i Prestashop. Magneto nie przypadł mi do gustu. Dość wolny (tj. wymaga lepszego serwera). Presta jest moim top1. Wystarczy (na początek) tani hosting i jest dość intuicyjna. Na korzyść obu rozwiazań przemawia ilość modułów darmowych i płatnych. Dodatkowo wybierając gotowy skrypt łatwiej znajdziesz kogoś do ewentualnej rozbudowy, jeśli sam się tym nie zajmujesz. Kwestia gustu, Ty będziesz na tym potem pracował ;)

Generalnie zgadzam się z opiniami powyżej. Darmowy skrytp + dostosowanie go to spora oszczędność. Te pieniądze lepiej przeznaczyć na reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności