Skocz do zawartości

Izba Skarbowa zaczyna ścigać nielegalnie handlujących


Marches

Rekomendowane odpowiedzi

Na Antywebie przed chwilą przeczytałem że Izba Skarbowa z Wrocławia ogłosiła przetarg na narzędzia do wyszukiwania archiwalnych aukcji. Link : https://antyweb.pl/izba-skarbowa-wyciaga-sw...-allegrowiczow/, a tu przetarg https://eprzetargi.org/Ogloszenie.aspx?pid=1261155

Jeśli to wypali podejrzewam że posypią się poważne kary dla allegrowiczów, najgorsze że ma to sięgać nawet 2007 roku więc kawał czasu.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mi osobiście nie przeszkadza jak ktoś działa w szarej strefie. Przecież uczciwie zarobi (w moim odczuciu: nic nie ukradł, wypracował zysk w przeciwieństwie do np. policjantów, czy reszty budżetówi, która żadnego produktu nie wytwarza) i ma dla siebie wypracowany zysk, tak jak w zdrowym społeństwie powinno być. Następnei coś kupi/skorzysta z usługi i gospodarka się kręci. A tak spory % zostanie przejedzeony przez urzędy, czy też rozdany nieudolnym menelom ;/

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście nie przeszkadza jak ktoś działa w szarej strefie.

Dawno większej głupoty nie przeczytałem. Ok to niech wszyscy tak zrobią , a zaraz Twoi rodzice lub dziadkowie (ogólnie emeryci) zaczną ze smakiem zajadać się tynkiem ze ścian. A jak zachorujesz i pójdziesz do szpitala i będzie tam tylko "szara strefa" to za całe leczenie skasują Cie klika-kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Po prostu sam tak robisz i uważasz, ze to jest ok. A NIE JEST!

profesjonalne stoliki pod laptopa to wygoda

użyj stolik pod laptopa i podaj żonie śniadanie do łóżka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryu420 - czytając Twoją wypowiedź mam ochotę wybić Ci wszystkie zęby (skoro nie umiesz używać rozumu, szkoda czasu na "inteligentną" rozmowę, trzeba przejść na "WYŻSZY" poziom by Cie 'nastawić'! :)), bez obrazy każdy może mieć swoje zdanie ale Twoje świadczy jedynie o tym że jesteś totalnym kretynem. Gratuluję!

Nikt nie chce płacić podatków to jasne, ale sprawiedliwość i równość w interesach trzeba zachować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zachorujesz i pójdziesz do szpitala i będzie tam tylko "szara strefa" to za całe leczenie skasują Cie klika-kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Po prostu sam tak robisz i uważasz, ze to jest ok. A NIE JEST!

Nie korzystam z publicznej służby zdrowia :) podatki też normalnie płacę, żeby nie było :)

edit...

"@ryu420 - czytając Twoją wypowiedź mam ochotę wybić Ci wszystkie zęby, bez obrazy każdy może mieć swoje zdanie ale Twoje świadczy jedynie o tym że jesteś totalnym kretynem. Gratuluję! "

Gdybym nie płacił (a płacę) i korzystał z publicznych środków, to masz rację, w tym momencie byłbym totalnym kretynem. Jednak płacę, a ze 'zdobyczy socjalnych' nie korzsytam prawie wcale (np. z publicznej 'darmowej' szkoły korzystałem).

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam z ryu420, w sensie, że mi to nie przeszkadza. Po prostu ludzie za bardzo nie mogą znieść, jak ktoś sobie więcej zarobi i stąd opinie "mi to przeszkadza". Nie handluje na allegro i nie zamierzam, ale przeszkadzać mi to nie przeszkadza, dla klientów allegro to lepiej, bo częściej ceny są niższe. A myślenie "jakby każdy tak robił" to wiecie, schowajcie sobie...

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystam z publicznej służby zdrowia :) podatki też normalnie płacę, żeby nie było ;)

Ciekawe czy jak będziesz miał wypadek, stracisz przytomność i przyjedzie po Ciebie karetka to też nie skorzystasz? Poczekasz aż się ockniesz i pójdziesz do swojego prywatnego ?:)

Bez urazy ale obiema rękoma podpisuje się pod postem @msiedlecky.

profesjonalne stoliki pod laptopa to wygoda

użyj stolik pod laptopa i podaj żonie śniadanie do łóżka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak będziesz miał wypadek, stracisz przytomność i przyjedzie po Ciebie karetka to też nie skorzystasz? Poczekasz aż się ockniesz i pójdziesz do swojego prywatnego ?:)

Można w takim wypadku skorzystać ze struktury państwowej służby (w sensie karetka państwowego szpitala), a koszty może pokryć ubezpieczenie prywatne lub można opłacić to z własnej kieszeni. Niestety prywatne ubezpieczenie na dzień dzisiejszy w Polsce strasznie kuleją, ale to kwestia czasu. W końcu upadek 'darmowej służby zdrowia', czy też degradacja do takiego poziomu, że praktyce i tak będziesz do 99% rzeczy dopłacać, to tylko kwestia czasu.

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu nie przeszkadza powiem: Orientacyjnie hm.. 80% szarej strefy psuje rynek przez nieprofesjonalne wykonywanie np danych usług, nie każdy to zauważa. Ceny to wiadomo... Każdy kto działa legalnie stara się utrzymać, więcej wkładu, więcej czasu poświęca. Szara strefa nie zawsze :) szanuje klienta. Gdy szara strefa zepsuje cały rynek nawet im nie będzie się opłacać cokolwiek robić :)

Masz layout do pocięcia? Wynajmij mnie! Koder XHTML, CSS ---> turbohtml.pl

Darmowe plusy google!! google+1 Zobacz, wejdź: faceplus_banner_88_31.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szara strefa jest dla tych co nie są w stanie w białej się utrzymać. Problem jest taki, ze jeden płaci a drugi nie. Gdyby wszyscy nie płacili nie byłoby problemu. Vat w zupełności wystarczy do utrzymania kraju. Przecie jak ludziom w kieszeni więcej zostanie to zrobią zakupy więc VAT wzrośnie.

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w Polsce pieniadze nie byly tak bezmyslnie marnowane, tylko czlowiek rzeczywiscie widzialby, ze dzieki pieniadzom, ktore placi na panstwo cos sie dzieje - powstaja drogi, sa prowadzone remonty, nowe pociagi - ogolnie, ze kraj sie rozwija to az z przyjemnoscia by sie te podatki placilo. A tak to szlag czlowieka trafia jak patrzy ile sama administracja pochlania funduszy. Chcesz wyciac drzewo? Pisz do urzedu po pozwolenie. Chcesz postawic sobie altanke z ogrodzie? Pisz do urzedzu po pozwolenie. Chcesz sie zesrac? Pisz do urzedu po pozwolenie. Nie bede juz nawet pisal o sprawnosci dzialania urzedow bo jak sobie o tym pomysle to mnie szlag trafia - 30 dni na odpowiedz na jedno pismo, czesto sprawy ciagna sie po kilka lat. Na glupie pozwolenie na budowe znajomy czekal 2,5 roku, nie z jego winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w Polsce pieniadze nie byly tak bezmyslnie marnowane, tylko czlowiek rzeczywiscie widzialby, ze dzieki pieniadzom, ktore placi na panstwo cos sie dzieje - powstaja drogi, sa prowadzone remonty, nowe pociagi - ogolnie, ze kraj sie rozwija to az z przyjemnoscia by sie te podatki placilo.

Otóż to. Gdyby to u nas działało na zasadzie Win-Win (albo przynajmniej na zasadzie, gdy nie jest to aż tak bardzo niekorzystane jak w Polsce :) ), jak w krajach skandynawskich, to problemu by nie było.

Niestety mamy kraj, dodatkowo z ludźmi z taką mentalnością (chcą wybijać zęby ludziom, którzy ubezpieczają się prywatnie i nie chcą łożyć do wspólngo wora, z którego kasa jest i tak masowo kradziona :) ). PRECZ Z KOMUNĄ! ;)

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności