Skocz do zawartości

Izba Skarbowa zaczyna ścigać nielegalnie handlujących


Marches

Rekomendowane odpowiedzi

a no po to żeby niektórzy pracodawcy a zwłaszcza zagraniczne firmy,markety które transferuja 70% zysków z zywnosci i nie tylko po za PL a które mogły by w Polsce zostać nie zaczęli płacić po 700zł i zatrudniac na 4/9 etatu na umowę smieciową.

I nie wpadłem na to że jak komuś się nie podoba płaca minimalna 1300zł ( i ma dwójke dzieci) może się zwolnić ,bo nie może ,nie może też twoim zdaniem krzyczęć że jest mu źle ? Na prawdę nie wpadłem na to . Bo uważam że każdy człowiek ma prawo choćby do minimum egzystencji i trochę szczęscia a za 1300zł czy 1500zł to człowiek wegetuje ,żyje jak zwierzę w buszu w świecie w którym ludzie udaja że są cywilizowani.

No popatrz inne kraje se z tym radzą a w Polsce jest wolny rynek jak na złość.

Na rynku rządzą ci co coś robia zabiegaja o swoje interesy a nie tuski i agenty sikorskie którzy lubia jak ich sie klepie po plecach dostaja orgazmu takiego że sikorski ma plany wieksze niż psychiczny kaczyński.

A rynek nie rzadzi w normalnym świecie tylko chorym bo polega na cwaniactwu , spekulacji i złodziejstwu.

Twój rynek jest zadłużony na prawie 70% ,zyski nie pokrywają długów .Żeby przetrwac musi błagać Chiny Komunistyczne o pożyczki.

A normalny świat to taki w którym nie ma giełd,banków ,policji,sadów bo ludzie są na tyle cywilizowani aby egzystować uczciwie obok siebie.

Zreszta widze na czym ten rynek polega najsilniejszy napada na inny kraj aby go obrabowac i okraść np .terroryści z Usa.

Dziękuje za taki rynek i system który bankrutuje he.Po za tym wolny rynek ma jedną poważna wadę? nie jest wolny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
I nie wpadłem na to że jak komuś się nie podoba płaca minimalna 1300zł ( i ma dwójke dzieci) może się zwolnić ,bo nie może ,nie może też twoim zdaniem krzyczęć że jest mu źle ? Na prawdę nie wpadłem na to .

Oczywiście, że może. Może wyjechać do innego miasta, kraju. Może otworzyć swoją działalność lub znaleźć inną pracę. Mogła zastanowić się nad przyszłością swoich dzieci, zanim je urodziła. Myślenie takie jak Twoje tylko promuje życiową nieudolność jednostek i skutkuje karaniem tych bardziej zaradnych, za brak myślenia reszty.

Bo uważam że każdy człowiek ma prawo choćby do minimum egzystencji i trochę szczęscia a za 1300zł czy 1500zł to człowiek wegetuje ,żyje jak zwierzę w buszu w świecie w którym ludzie udaja że są cywilizowani.

Wzruszające. Ja za to uważam, że każdy człowiek ma 2 ręce i mózg (poza przypadkami, o których wspominał np. Beerbant, czyli osoby niepełnosprawne itd.) i powinien być odpowiedzialny za swój los i swoje szczęście. Dzieci się bardzo przyjemnie robi - trudniej je utrzymać. Pensje się całe życie bardzo przyjemnie wydaje - potem płacz, że emerytury niskie, itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intermax problem jest taki, że obecnie ciężko znaleźć wolny rynek. Wszędzie socjal. A nawet jak jest gdzieś jaka enklawa to masz zakaz tam inwestować. Czemuż nie pozwala nam się inwestować w rajach podatkowych?

Ja powtórzę jeszcze raz: różnice w zarobkach są rzeczą absolutnie sprawiedliwą i normalną. Pod warunkiem, że wszyscy mają równe szanse w państwie. Niestety w większości globu rządzą wielkie koncerny + skorumpowane biurwy :/

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no po to żeby niektórzy pracodawcy a zwłaszcza zagraniczne firmy,markety które transferuja 70% zysków z zywnosci i nie tylko po za PL a które mogły by w Polsce zostać nie zaczęli płacić po 700zł i zatrudniac na 4/9 etatu na umowę smieciową.
No i co z tego? Chyba to jest ich firma, sami ją zbudowali i w normalnym świecie powiinni móc z nią robić co chcą?
I nie wpadłem na to że jak komuś się nie podoba płaca minimalna 1300zł ( i ma dwójke dzieci) może się zwolnić ,bo nie może ,nie może też twoim zdaniem krzyczęć że jest mu źle ? Na prawdę nie wpadłem na to . Bo uważam że każdy człowiek ma prawo choćby do minimum egzystencji i trochę szczęscia a za 1300zł czy 1500zł to człowiek wegetuje ,żyje jak zwierzę w buszu w świecie w którym ludzie udaja że są cywilizowani.
A kazał ktoś temu człowiekowi mieć tyle dzieci? Kazał mu ktoś nie mieć mózgu i nie myśleć o swojej przyszłości? Sam chciał to niech teraz ponosi konsekwencje swoich działań a nie wymaga od tzw. państwa żeby ukradło tym co ciężko pracują, przwidują i myślą o swojej przyszłości.
No popatrz inne kraje se z tym radzą a w Polsce jest wolny rynek jak na złość.
Pokaż mi (poza Afryką) kraj gdzie jest wolny rynek.
Na rynku rządzą ci co coś robia zabiegaja o swoje interesy a nie tuski i agenty sikorskie którzy lubia jak ich sie klepie po plecach dostaja orgazmu takiego że sikorski ma plany wieksze niż psychiczny kaczyński.
Ty mówisz tu o biznesie dużego kalibru, a ja mówię o tym, że tzw. rząd ma wpływ na obciążenia małych firm, które są siłą napędową postępu i gospodarki.
A rynek nie rzadzi w normalnym świecie tylko chorym bo polega na cwaniactwu , spekulacji i złodziejstwu.
Pokaż mi jeden tzw. zachodni kraj w ktorym jest wolny rynek. Złodziejstwo to uprawia rząd kradnąc tym co cięzko pracują i oddając tym co się opier***a.
Twój rynek jest zadłużony na prawie 70% ,zyski nie pokrywają długów .Żeby przetrwac musi błagać Chiny Komunistyczne o pożyczki.
:) "mój"? jaki "mój"? USA nie jest wolny rynek!
A normalny świat to taki w którym nie ma giełd,banków ,policji,sadów bo ludzie są na tyle cywilizowani aby egzystować uczciwie obok siebie.
Nie wiem czy wiesz drogie dziecko, że wolny rynek powstał przed powstaniem pieniędzy, podatków, sądów, policji itp. Nie uczciwe to jest państwo, które zamiast wprowadzić uczciwe pieniadze wymienialne na złoto może je w każdej chwili dodrukować.
Zreszta widze na czym ten rynek polega najsilniejszy napada na inny kraj aby go obrabowac i okraść np .terroryści z Usa.
;)
Dziękuje za taki rynek i system który bankrutuje he.Po za tym wolny rynek ma jedną poważna wadę? nie jest wolny ;)
W tej chwili to socjalizm bankrutuje, bo nie ma wolnego rynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili to socjalizm bankrutuje, bo nie ma wolnego rynku.

Dokładnie. Chyba tylko internet był jakiś czas temu jedną z ostatnich ostoi wolnego rynku. Wciąż komuna mocno w wielu głowach siedzi. To się szybko nie zmieni, obawiam się nawet, że to się wcale nie zmieni. Wystarczy zacytować wypowiedź z innego wątku:

Coraz częściej się przekonuję, że ludzie to naprawdę jest ciemna, bezmózga masa. Kiedyś Tomasz Lis na wykładzie (chyba na UW) powiedział coś takiego:

"Ludzie nie są tak głupi jak Wam się wydaje - oni są jeszcze głupsi" i szczerze mówiąc, to święta prawda

Ludzie są po prostu głupi i zawsze będą głosować na komuchów, którzy obiecują im "darmową służbę zdrowia" i inne nierealne bzdety. Pozostaje nam dbać o własne interesy i przenosić biznesy do cywilizowanych krajów. ;) W dobie internetu nie ma większego znaczenia gdzie sie rozliczasz (o ile działasz w IT oczywiście). Kwestia opłacenia księgowego na miejscu i po sprawie.

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grisham :

"Oczywiście, że może. Może wyjechać do innego miasta, kraju. Może otworzyć swoją działalność lub znaleźć inną pracę. Mogła zastanowić się nad przyszłością swoich dzieci, zanim je urodziła. Myślenie takie jak Twoje tylko promuje życiową nieudolność jednostek i skutkuje karaniem tych bardziej zaradnych, za brak myślenia reszty."

Nie mam słow zerowa empatia,mogli pomyślec wczesniej ?

Przykład ty masz firmę i trafiłes na wredną kontrolę która spowodowała że zamkneli ci firme albo nałozyli kare ty się bronoisz, jak wszystko jest w porządku a ja do ciebie trzeba było przewidziec że będe a nie teraz się żalić.

Albo ktoś cie napadnie ty idziesz na Policję ,a policja trzeba było tamtedy nie iść, albo się bronić masz ręce i nogi prawda :)

ty powiesz jak p[rzeciez to jest złamanie prawa .Dlaczego kwestia punktu widzenia.

"Wzruszające. Ja za to uważam, że każdy człowiek ma 2 ręce i mózg (poza przypadkami, o których wspominał np. Beerbant, czyli osoby niepełnosprawne itd.) i powinien być odpowiedzialny za swój los i swoje szczęście. Dzieci się bardzo przyjemnie robi - trudniej je utrzymać. Pensje się całe życie bardzo przyjemnie wydaje - potem płacz, że emerytury niskie, itd. itp."

a co tu wzruszającego logiczne działanie nawet zwierzęta se pomagają a ty nie chcesz ciekawe jak maszyna robot.

Zeki: chodziło mi to o że ni ema wolnego rynku jak tu powyzej sugeruja to mit .Obecny rynek jest mn9ie wolny niz za komunizmu:)Zreszta gdyby był wolny rynek to już by panstwa nie istniały.Człowiek potrzebuje ograniczeń bo inaczej zniszczy drugiego człowieka obok.Wolny rynek dział tylko w świecie cywilizowanych ludzi a ni ema takiego panstwa na ziemi.

W Polsce nie ma równych szans a tylko wtedy można się zdac na własne ręce i mózg,nasz rynek jest bliższy rosyjskiemu niz wolnemu hehe

Zjadacz : piszesz jego firma jego sprawa ,to czemu się buntujesz(np.) jak podwyzszaja podatki firmom ,rządzący zostali legalnie wybrani i moga se zmieniac maja twój mandat na to . To po co tak firmy skomlą że tak cięzko im w Polsce prowadzić biznes ?

wyobraź sobie że biedni i bez pracy to nie tylko element i pijacy na ulicy.Więcej niż połowa to wykształceni ludzie ,często po studiach.I skąd wiesz że chciał wszyscy którzy są biedni to twoim zdaniem nieroby i element nie mam słow do ciebie.|I uwierz że ucząc sie nie chciał zarabiać 1500zł gdzies w zielniaku.

Po drugie skoro taki pewny jestes swego to ja jako uczciciwy obywatel który myśli już wczesniej(jak radziłeś mi wyżej) to moim obowiązkiem jest zawiadomienie odpowiednich organów w tym google że sprzedajesz nielegalne linki a panstwo i US że nie płacisz z tego podatku czyli jestes oszustem zwykłym przez którego panstwo nie ma jak podatków sciągnąc i potem nie ma leczenie dzieci w szpitalach no tak czy nie? i ty mówisz że mieli myślec wczesniej jak ci wpadnie us z policją też ci powiem trzeba było myśleć wczesniej.

Mówisz państwo robi zlodziejstwo nie ,wybrałes ich dałeś im mandat więc teraz siedź cicho proste!

Socjalizm bankrutuje ale ten "wolny" rynek przeżyje tylko dzieki pieniądzą z socjalistycznych Chin

To reszty nawet ci nie odpowiadam.

Gdybym myślał twoimi kategoriami to musiał bym słowo człowiek zamienić na hiena,a tego nie zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu wzruszającego logiczne działanie nawet zwierzęta se pomagają a ty nie chcesz ciekawe jak maszyna robot.

Pomaganie: tak.

Pomaganie pod przymusem, gdzie spora część środków jest przejadana przez pośredniczące urzędy: nie.

I tak jeszcze @intermax: błagam, stosuj przecinki, bo czytać się tego nie da ;)

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam słow zerowa empatia,mogli pomyślec wczesniej ?
Empatię to ja mam dla tych którym nie udało się nie ze swojej winy, bo choroba, wypadek itp, a nie dla tych którzy sami chcieli.
Przykład ty masz firmę i trafiłes na wredną kontrolę która spowodowała że zamkneli ci firme albo nałozyli kare ty się bronoisz, jak wszystko jest w porządku a ja do ciebie trzeba było przewidziec że będe a nie teraz się żalić.
To jest zły przykład. W tym kraju prawo to jest tak po*@$& że w każdej firmie jak będą chcieli to coś znajdą.
Albo ktoś cie napadnie ty idziesz na Policję ,a policja trzeba było tamtedy nie iść, albo się bronić masz ręce i nogi prawda ;)

ty powiesz jak p[rzeciez to jest złamanie prawa .Dlaczego kwestia punktu widzenia.

Znowu złe porównanie. To jest nie tyle złamanie prawa jako ustawy, co naruszenie mojej wolności osobistej i prawa własności. Do dziecka, braku myślenia a przyszłości to nic nie ma, bo 80% młodych osób wogóle nie myśli co będzie za 5-10 lat, bo nikt tego od nich nie wymaga i nigdy nie wymagał, ba cały czas ich uczono w szkole że im się należy. A system powinien wymagać od nich myślenia i planowania. W tej chwili to oni \"chcą\" żeby syetem myślał za nich.
a co tu wzruszającego logiczne działanie nawet zwierzęta se pomagają a ty nie chcesz ciekawe jak maszyna robot.
A tu się scyzoryk otwiera w kieszeni... Czy ktoś tu powiedział że nie należy pomagać ludziom? Ba, ludziom trzeba pomogać, ale z własnej niepzrymuszonej woli, a nie pod przymusem!
nasz rynek jest bliższy rosyjskiemu niz wolnemu hehe
Ile razy byłeś w Rosji skoro tak twierdzisz?
Zjadacz : piszesz jego firma jego sprawa ,to czemu się buntujesz(np.) jak podwyzszaja podatki firmom ,rządzący zostali legalnie wybrani i moga se zmieniac maja twój mandat na to . To po co tak firmy skomlą że tak cięzko im w Polsce prowadzić biznes ?
Bo to są kur*** moje ciężko zarobione pieniądze, których nie chcę oddawać na biurwy, leni, nieudeczników życiowych i pijaków.
wyobraź sobie że biedni i bez pracy to nie tylko element i pijacy na ulicy.Więcej niż połowa to wykształceni ludzie ,często po studiach.I skąd wiesz że chciał wszyscy którzy są biedni to twoim zdaniem nieroby i element nie mam słow do ciebie.|I uwierz że ucząc sie nie chciał zarabiać 1500zł gdzies w zielniaku.
Chciał tyle zarabiać. Poszedł na socjologię, psychologię i inne nic nie warte coś. Sam sobie jest winny, tudzież jego rodzice, bo go wysłali. Studia obecnie mogą nic nie dawać i wie to każdy średnio rozgarnięty człowiek. Jakoś po moich studiach na polibudzie każdy ode mnie z grupy ma pracę i nikt nie marudzi że mu się coś należy.
Po drugie skoro taki pewny jestes swego to ja jako uczciciwy obywatel który myśli już wczesniej(jak radziłeś mi wyżej) to moim obowiązkiem jest zawiadomienie odpowiednich organów w tym google że sprzedajesz nielegalne linki a panstwo i US że nie płacisz z tego podatku czyli jestes oszustem zwykłym przez którego panstwo nie ma jak podatków sciągnąc i potem nie ma leczenie dzieci w szpitalach no tak czy nie? i ty mówisz że mieli myślec wczesniej jak ci wpadnie us z policją też ci powiem trzeba było myśleć wczesniej.
Co Ty mi tu za przeproszeniem peir***? Przecież mam legalną firmę.
Mówisz państwo robi zlodziejstwo nie ,wybrałes ich dałeś im mandat więc teraz siedź cicho proste!
Nie wybieralem ich. Oni sobie mnie wybrali i dymają mnie głeboko w d**. I nie tylko mnie, tylko że ja nie mam tego gdzieś. Wiekszość != mądrość. Większość=glupota.

"Socjalizm bankrutuje ale ten "wolny" rynek przeżyje tylko dzieki pieniądzą z socjalistycznych Chin To reszty nawet ci nie odpowiadam."

Chiny gospodarczo są mniej socjalistyczne od USA :) Jedyna wada to nie mają wolności słowa.

Gdybym myślał twoimi kategoriami to musiał bym słowo człowiek zamienić na hiena,a tego nie zrobie.
Na razie to państwo jest hieną, która zmusza mnie do dawania pieniędzy tym, którym się nie należą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryu masz racje sorki za bardzo daje sie ponosić emocją.

Zjadacz: jestem na komórce z małym ekranem nie mam sił odpowiadać ,ale później na prv na wszystko odpowiem.

Generalnie chodzi mi o to że ludzie z nie własnej winy którzy mają kłopoty należy pomóc . Z tą różnicą że absolutne minimum należy też dać tym menelom i nierobom. Czyli jedzenie i ciepłe lokum. To podstawa człowieczeństwa to nas odróżnia od zwierząt. Z tą firmą to taki żart ,nic mnie nie interesuje jak zarabiasz ,i strasznie się zirytowałeś co dużo mówi o twojej firmie ;)

I ja tu nie jestem społeczniakiem sam wale wały podatkowe ,chodzi mi tylko o troche człowieczeństwa zwłaszcza w Polsce gdzie jest najwięcej ludzi zazdrosnych,lekceważących ludzi wokół ,smutasów i ludzi bez empati w całej europie nam to powiedzą.Generalnie chciałbym aby w Polakach była chociaż odrobina empati i odruchów pomocy drugiemu człowiekowi. Ot co. No bo nie wyobrażam sobie aby nawet menel i pijak głodował i spał na dworze tylko z tego powodu że źle wybrał ,czy nawet zmarnował szanse. Do jedzenia i lokum ma prawo nawet śmieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu doszliśmy do psychologii i von Misesa ;) Motywacja musi być dla ludzi. Jeśli będą mieć wszystko podane na tacy, zapewnione to minimum socjalne to po co wogóle pracować, starać się i coś robić skoro można brać socjal? Jak będą mieć tą świadomość że wszytsko mogą stracić i nic nie dostaną to będą starać przewidywać i bardziej uważać :) Uwierz mi że każdy dobry człowiek znajdzie innych ludzi którzy mu pomogą jak nic nie ma. A tacy żule i menele bez socjalu też dadzą sobie radę choćby zbierając złom (widziałeś chyba film "Edi").

Polecam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajadacz: Proszę , tu masz wolny rynek: 0 podatków. 0 prawa . 0 policji. 0 sądów.

https://cia.media.pl/iquitos_miasto_dla_zuchwalych

Czemu ludzie masowo nie przybywają do tego wolnego rynku ? Jest to wolny rynek w czystej postaci.Dużo mniej niż Korwinistyczne Państwo minimum (które na samym starcie chce Cie okraść na 20% PKB). Przez 262 lata wolnego rynku nie mieli czasu zbudować dobrobytu ?. Czemu tam nie wyjedziesz ? Lepiej marnowac czas na forum i narzekać ? Lepiej dawać się okradać ? Lepiej się dusić w tym socjaliźmie ? Jesteś masochistą ? Aaaa...netu tam nie ma ? Przecież jest wolny rynek. Wolny rynek nie lubi próżni. Będzie net :)

Na samym początku świata był libertarianizm. Tylko upadł , nie sprawdził się. Nigdzie na świecie ani w kosmosie. Kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu wzruszającego logiczne działanie nawet zwierzęta se pomagają a ty nie chcesz ciekawe jak maszyna robot.

To nie masz rodziny ani swoich problemów, że chcesz wszystkim na świecie pomagać? Moim zdaniem jesteś po prostu naiwniakiem, ale przecież nikt ci nie zabrania.

Możesz sobie być mesjaszem i wprowadzać komunizm, tudzież inaczej zbawiać świat... tylko za swoją kasę, ok? Nie wiem, przejdź się po okolicy, popytaj okolicznych pijaczków, czy mają dość wódki, etc... mnie takie jazdy nie cieszą :)

Przykład ty masz firmę i trafiłes na wredną kontrolę która spowodowała że zamkneli ci firme

Te wredne kontrole zostały ustanowione przez takich naiwnych komunistów jak ty, żeby mieli kasę na to co w ich mniemaniu jest zbawianiem świata - czyli subsydiowanie głupoty i nieróbstwa kosztem ludzi którym chce się coś więcej niż żłopać piwsko i oglądać tańce z gwiazdami od rana do wieczora :) Widać całą socjalistyczną mentalność. Najpierw pozamykamy firmy i zrobimy z ludzi nędzarzy, później będziemy "pomagać" za pieniądze tych którym nieopatrznie uda się przejść kontrole :)

To że dzisiaj pojedyncza osoba za pensję nie może często nawet opłacić rachunków jest wynikiem działania tylko i wyłącznie debili socjalistów, którzy nie znają umiaru. Za niedługo powołają Narodowy Fundusz Żywieniowy, zabiorą nam wszystkie pieniądze a w zamian na początku tygodnia będą posyłać 2 główki kapusty i bochenek chleba jak w Korei Północnej. Tym sposobem zlikwidują biedę i głód :)

A biorąc pod uwagę polską biurokrację i normalny, zinformatyzowany kraj to libertarianizm to pikuś. Bo co jest rozsądniejsze? To, że każdy kupi sobie leki sam, za swoje czy to, że łazisz od apteki do apteki żebrząc o realizację recepty, gdzie nikt nie wie czy może ją legalnie zrealizować i za ile... a jeśli znajdziesz frajera to możliwe, że za rok komornik będzie licytował mu dom.

To jest jeszcze nic, bo w tym socjalistycznym systemie dobrobytu nie będzie cię już leczył lekarz, tylko nieomylni "politycy i profesorowie", oczywiście "aby utrzymać standardy" ustalą poziom odpłatności leków dla poszczególnych schorzeń więc efektywnie ZABLOKUJĄ każdą formę leczenia o której nie pomyśleli. Więc nie tylko mamy system podatkowy "produkujący" biedaków, teraz będziemy mieli państwową służbę zdrowia produkującą kaleków, i pewnie nie wyjdzie taniej bo za coś trzeba będzie diagnozować i leczyć powikłania po takim "urzędniczym" leczeniu. Pierwsze efekty już mamy. Kiedy ludzie zastosują te nowe pomysły, na przykład ograniczą używanie pasków do pomiaru poziomu cukru to po 3-4 latach będzie taki sajgon, że aż miło.

Jak zwykle "standard" na poziomie państwowego szkolnictwa albo PKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek22: Mam (własnie 72 dni temu urodziła mi się najukochańsza istotka na świecie i własnie m.i.n z jej powodu sądze tak a nie inaczej) a co to ma do rzeczy? Naiwniakiem Mesjaszem nie wiem o czym ty mówisz panie Sławku również co to ma do rzeczy? i nie mówie o pijaczkach bo to mały procent więcej jest normalnych ludzi często wykształconych którym się nie udało i teraz po śmietnikach szukaja jedzenia,a to że emeryci juz to robią ,niektórzy ledwo chodzą to już jest skandal Ci ludzie poświęcili zycie na wychowanie osób mówiacych tak jak ty i teraz skończyli na ulicy.Co emeryt to tez nierób ,te komuchy wybudowały 80% bloków w których my mieszkamy w Polsce bez tych komuchów mieszkał byś teraz w szałasie he :) Jako człowiek każdy z nas jest zobligowany na pomoc bliźnim którzy zostali upodleni ,takie "społeczne Auschwitz" naszych czasów jak ty to popierasz i twierdzisz że zeby to zmienić trzeba byc mesjaszem to gratuluje :) (nie jestem wierzący)

Ja komunistą ? nie rozbrajaj mnie bo zacznę myśleć że jest Sławek 12 a nie 22.Po za tym mając 22 lata nawet nie powinieneś się wypowiadać o nim.

Ten narodowy fundusz żywieniowy to świetny pomysł:)

A to co jeszcze niżej piszesz to już są bzdety i nie wiem co to ma wspólnego z dożywianiem biednych rodzin ,na ulicy głodnych upodlonych do granic ludzi,nawet tych pijaków ?a to są na prawdę nie tak duże koszty w porównaniu z tym co idzie na tvp ,zarządy srady ,wypłaty rad nadzorczych i innych. Żyjesz w jakimś chyba wirtualnym świecie Secondlive.To co robią ludzie w tym ty(jeśli masz taka opinie) to nie jest jakiś socjalizm dobrobytu tylko zwykły egoizm chamstwo i zezwierzęcenie. Czy tak trudno jest dać choćby 20 zł na miesiąc na te wszystkie stołówki co dożywiaja a które są bliskie bankructwa?Aż tak to zniszczy gospodarkę ?

Więc przestań chociaż do mnie takie rzeczy mówić.

Ludzie powiedzcie mi ku.....a czy ja do h....a chcąc aby ludzie nie byli śmiećiami,żeby dac im pier......ą bułke i zupę i jakis kat 1m na 1m kwadratowy jestem pieprzonym mesjaszem czy co bo ja chyba się kur ..... urodziłem w jakimś matrixie??????????????????

Nie winie Sławka za jego poglady patrząc na dzisiejsza młodzież to nawet logiczne zachowanie.Dziesiony napady na starych ludzi,ćpanie chlanie,wiara w egoizm,znieczulica krótko mówiac zezwierzęcenie to moda twoich roczników nie moich tych złych komunistycznych sławek.

A jak pytam się dziadków jak to było w porównaniu z teraz to owszem za ciekawie nie było ale nie było też ludzi którzy muszą szukać jedzenia po smietnikach albo błagać o 2 zote na bułke dla małego dziecka ,nierobów i leni tez tylu nie było.to syndrom tych czasów.

A tak w ogóle tą cała unia srunia i Usa i ten cały pseudo wolny rynek nie zbankrutował jeszcze tylko dzieki Azjatom - tych cholernych komunistów jak ty mówisz :) Uogólniam oczywiście.

Jesli cię w jakiś sposób obraziłem to szczere sory

a tak w ogóle ten temat jakoś dziwnie wyewoluował niepotrzebnie

orange jestem cały mła idę na jointa cześć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@intermax - zajadacz już doskonale odpowiedział na Twoje "argumenty", które są tak głupie, że aż go podziwiam, że mu się chciało. Cóż, masz prawo mieć swoje poglądy jak każdy człowiek, ale nie oczekuj dyskusji w dorosłym gronie, jeśli rozumiesz tekst czytany gorzej niż uczeń przed komunią. O mojej empatii nic nie wiesz, ale powiem Ci tylko, że powinna być ona kwestią osobistą każdego człowieka. Tak samo jak chęć pomocy słabszym. Nie jest dobrą sytuacja, gdy ktoś okrada mnie, żeby dać potrzebującym (z których większość to p***** lenie, nieudacznicy lub naciągacze) w dodatku robiąc to nad wyraz nieudolnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności