Skocz do zawartości

Targi eHandlu 2012


jarmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pierwszy raz byłem na tej imprezie więc opowiem wrażenia.

Jeśli chodzi o prezentacje to najciekawsze były moim zdaniem Widzialni.pl, dokładnie omówili jakąś tam stronkę, co zostało zrobione i jak zwiększał się ruch, wyglądało dość ciekawie. Fajna była również prezentacja Trusted Shops o zaufaniu klientów do sklepów oraz Legal Consulting z tych krótszych. Pozostałe to już w większości czysta komercja, praktycznie bez żadnej wartości dodanej dla słuchacza. A juz totalną porażką dla mnie była prezentacja Xann Internet Solutions, nie dość że tylko sucha oferta firmy, to jeszcze prelegent jakby nie wiedział o czym mówi.

Najciekawszym punktem był panel dyskusyjny, gdzie omówiono mniej więcej jak może wygladać przyszłość polskiego e-commerce, dochodząc do wniosku, że ogólnie słabo :rolleyes: Ale dyskusja bardzo fajna.

A poza tym stoiska, gdzie za każdy gadżet trzeba było płacić wizytówką z kontaktem - z mojej perspektywy wszystko wyglądało zbyt komercyjnie i agresywnie, ale może to dla tego że nie byłem głównym targetem imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarliśmy - impreza bardzo udana, organizacyjne na piątkę z plusem :-)

Co do prezentacji - były ciekawe. Wiadomo - firmy przyjechały się tam zareklamować i nawiązać nowe kontakty - zatem przedstawienie oferty firmy jest jak najbardziej na miejscu. Ponadto prelegent (prezentujący profil firmy) nie musi być specjalistą z danej dziedziny tylko ma zaprezentować to co firma ma do zaoferowania !!! od szczegółów było 5 szpeców przy stoisku.

Inne firmy fajnie się zaprezentowały, przygotowani merytorycznie jak i gadżeciarsko :) nie spotkałem się z sytuacją wizytówka za gadżet - ale to pierdoła nie warta uwagi.

Ogólne wrażenia bardzo pozytywnie - było sporo zwiedzających, praktycznie ciągłe obłożenie zainteresowanych przy stoisku co przełożyło się na nawiązanie wielu kontaktów i współprac na przyszłość. Takie jest podejrzewam założenie każdej firmy, która przyjechała tam jako wystawca ;)

@Gonzo23 - masz rację nie byłeś targetem, siedzisz w branży więc nic tam po Tobie :)

Ja ze swojej strony mogę się pochwalić, że "kilka" osób wyedukowałem z zakresu pozycjonowania, więc jakąś tam cegiełkę dołożyłem do "procesu edukowania przyszłych ŚWIADOMYCH Klientów na seo" :P

Afterek bardzo fajny, dziękujemy Widzialnym za after-after w klubie... Dragon ? :) było rewelacyjnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

na 99% pojadę, jakby ktoś chciał z okolic Kraków, Katowice się zabrać to pw.

w sumie nawet 6 osób mogę zgarnąć,

ktoś ma w planie jakiś afterek ? :)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności