Skocz do zawartości

Krokodyl - syntetyczna heroina z Rosji


sqnbn

Rekomendowane odpowiedzi

znam kilka osob bioracych regularnie kokaine. znam tez z podstawowki kilka co dosc czesto pije. jakos ci od kosku nie bija zon, nie kradna, nie robia rozrob. a koledzy z podstawowki siegajacy po legalne dragi czyli alkohol albo siedza juz albo sa na dobrej drodze ku kratkom. wiadomo ze to uogolnienie i rownie dobrze mozna podac przyklady lasek puszczajacych sie za gram koksu czy szalejacych gowniarzy po spaleniu herbaty ktorzy mysla ze to byla trawa, ale fakt jest faktem. zakaz robi tylko zle rzeczy. sam jestem przeciwny paleniu, ale nie dlatego ze szkodzi czy cos. po prostu mam rozum, nie lubie palic i sama czynnosc palenia jest dla mnie obrzydliwa. ale jak ktos inny chce to dlaczego ma sie to mu zakazywac?

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pokolenia i pula genetyczna ludzkości byłaby o wiele czystsza, ja tak na to patrzę

Dokładnie. Jeśli ktoś się decyduje na "krokodyla" to tylko margines społeczny i nieświadome niczego dzieci.

Prawda jest taka, że trawka nikogo nie zabije, a alkohol co robi z rodzinami to jest masakra i tu rodzi się argument

"nie legalizujemy trawki, bo prowadzi do innych narkotyków". OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tylko jednej rzeczy. Dlaczego w kraju demokratycznym rząd może zabronić osobie dorosłej jedzenia/picia/wąchania/wstrzykiwania/wciągania (niepotrzebne skreślić), tylko dlatego, że uważa, że to szkodliwe.

Palę papierosy (wiem, to głupie i nie ma się czym chwalić), ale z punktu widzenia państwa :

- co roku dostarczam do naszego budżetu w formie akcyz/podatku : 5*365=1825 zł (może i więcej, jednak przyjąłem, że z paczki fajek państwo ma zaledwie 50%)

- prawdopodobieństwo, że dożyje emerytury zmniejsza się z każdym rokiem palenia.

Państwo mi na to pozwala, podobnie jak pić wódkę/wino/piwo. Jednak zapalić trawy legalnie już nie mogę.

I jeżeli ktoś mi powie, że państwo ochrania obywatela przed narkotykami, czy innymi gów...i to zastanówcie się nad czymś takim :

W razie zagrożenia agresji zbrojnej, bądź wystąpienia takiej agresji - każdy mężczyzna po ukończeniu 15 roku jest mobilizowany i wysyłany na wojnę.

Czyli taki piętnastolatek ma iść walczyć, zabijać w imię ojczyzny. Istnieje całkiem spora szansa, że w imię tej ojczyzny zostanie zabity.

Ale zapalić nie może, bo jest niepełnoletni...

Dlatego nie wierzcie, że Państwo czegoś zakazuje bo Was ochrania przed złem. Po prostu taki ma cel (czy to ekonomiczny, czy polityczny, czy jeszcze jakiś inny - to już inna para kaloszy).

Pozdrawiam.

SYGNATURKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne czym ludzie się odurzają, to prowadzi tylko do jednego.

Co za różnica czy wypije piwko i zapale w końcu zrobi się o jeden krok za dużo, straci się kontrolę nad sobą i koniec !!!

Remember to brush your teeth !
tworzenie stron w rozsądnej cenie oraz biuro rachunkowe poznań.

Nie masz jak dojechać? Wynajmij limuzynę w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palę papierosy (wiem, to głupie i nie ma się czym chwalić), ale z punktu widzenia państwa :

- co roku dostarczam do naszego budżetu w formie akcyz/podatku : 5*365=1825 zł (może i więcej, jednak przyjąłem, że z paczki fajek państwo ma zaledwie 50%)

- prawdopodobieństwo, że dożyje emerytury zmniejsza się z każdym rokiem palenia.

druga strona medalu to jest to, że leczenie palących, pijących i obżartuchów jest o wiele droższe niż podatki, których dostarczyli prowadząc niezdrowy tryb życia...

Pozycjonowanie stron WWW: SEMstudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech wprowadzą obowiązkową jazdę na rowerze i pływanie na basenie minimum 20h w tygodniu:)

Parę miesięcy temu czytałem fajny artykuł w angorze, że o ile z alkoholem państwo sumarycznie wychodzi na zero (ponosząc społeczne koszty opieki nad ludźmi wykluczonymi + ich rodzinami + np ofiarami wypadków spowodowanych przez osoby nietrzeźwe), o tyle osoby chore na nikotynizm są jednym z większych sponsorów budżetu w tym kraju, jak i w reszcie krajów UE.

SYGNATURKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a22c7d1037004e188366f9760db55762.jpg

Powiedzmy że 20% społeczeństwa kupuje paczkę dziennie, z tej paczki Państwo ma 5 zł, to daje wynik około 14 mld zł z fajek.

Czyli z tych 63,5 mld zł rocznie z podatku akcyzowego do budżetu, papierosy budują lwią cześć, szczególnie biorąc pod uwagę to, że paliwo także podlega temu, aż trudno w to uwierzyć !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pokolenia i pula genetyczna ludzkości byłaby o wiele czystsza, ja tak na to patrzę

Dokładnie. Skoro już nie ma drapieżników zjadających głupsze/słabiej przystosowane jednostki, to aby się wykończą przez branie różnego rodzaju gówna. :) Welcome to the jungle

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności