Skocz do zawartości

Rozwiniecie nazwy strony


kuli

Rekomendowane odpowiedzi

witma chciałem się spytać:

jeżeli domena nazywała by się "yeh" z końcówką pl albo com albo net to jakie mogłoby być rozwinięcie tego skrótu?

Strona miała by być wizytówką firmy reklamowej, być może kiedyś będzie na niej coś wiekszego na temat fotografii lub reklamy

Co by pasowało

Yellow E-commerce at Home

Your eBusiness at Home

czy może po prostu zostawić taka dziwną nazwe?

Problem nasuwa mi sie także przy możliwości rozmowy telefonicznej z klientem jak powiedziec nazwe yeh "jeh tylko na początku igrek" "igrek-e-ha" Chyba że po prostu wpisac jakis slogan typu imie i nazwisko i powinno wyjsc na początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to ma być agencja interaktywna firma reklamowa to według mnie nie wymyslaj sztucznego rozwiniecia skrótu bo jest lepszy w postacji YEH.pl

no problem jest z przekazaniem przez telefon tego adresu masz racje ale np na blilbordzie samochodzie łatwo ją zapamietac jak sie ją zobaczy

Finanse bez tajemnic. Nie masz rachunku bankowego? Tylko najlepsze konta osobiste dla ciebie lub konto firmowe jeśli prowadzisz działalność gospodarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności