Skocz do zawartości

BigAdder.pl


jamesisko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dostałem dla dwóch moich domen takie coś:

Pozycjonowanie serwisu www.xxxx.pl

Szanowni Państwo,

jesteśmy grupą młodych, kreatywnych osób, która rozwija obecnie nowy system promocji i reklamy stron internetowych - BigAdder.pl.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić serwis www.xxx.pl do skorzystania z naszego systemu pozycjonowania, opartego na pozycjonowaniu tematycznym ze szczególnym naciskiem na wysoką jakość linków, która może uczynić że pozycje w wyszukiwarkach mogą osiągnąć wyższe miejsca.

Możemy zapewnić Państwa witrynie wartościowe linki, pochodzące ze stron ściśle związanych z nią tematycznie. Nasze zaplecza nie są typowymi "preclami", czy też katalogami. Są to zadbane blogi tematyczne, posiadające swoje własne, unikalne adresy IP. Zapraszamy do serwisu BigAdder po więcej szczegółów:

BigAdder.pl

też to dostaliście?

zdaje się, że leciało masowo do wszystkich, tzn. dla domen z topu, bo dalesze "serwisy" które mam nic takiego nie dostały.

Zna to ktoś?

Analizę mam zamiar tego zrobić po 10tym, tak na szybko tylko pytam.

Wg. mnie desperaci lekko, by słać to do domen z top5 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@zeypo podejrzewam, że będziesz zadowolony. Bo chyba w tym celu właśnie się zarejestrowałeś ;)

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności