Skocz do zawartości

Wspierajcie orkiestrę i WY


donlupak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Dałem dzisiaj dychę na orkiestrę i dostałem:

Myjnie z woskiem

kask rowerowy dla dziecka

książeczkę o przepisach ruchu

2 kamizelki te żółte odblaskowe

i smycz....

Kurde, czy oni na mnie zbierają czy na dzieci?

No to raczej ufundowali sponsorzy. Zapraszam do wspomagania WOŚP z mojego linka. Dodaję stronę do prywatnych katalogów z mojej listy. Do licytacji jest 10 stron.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściema, czy nie ściema: nie wrzucajcie do puszek, niestety jest spora część wolontariuszy, która wyciąga kasę :) z pierwszej ręki wiem, jak nie tak dawno temu znajomy chwalił się ile to stówek wyciągnął z tego w jeden dzień :)

Jak już chcecie dawać to tylko wpłata na konto.

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest takie- więcej jest dzięki Orkiestrze złego czy dobrego? To na Orkiestrze wzorują się inne organizacje charytatywne, dzięki niej rozwinęła się świadomość pomagania innym- na tak duża skalę.

Negatywne przykłady znajdą się wszędzie, nie warto jednak kwestionować samego sensu pomagania innym. A już bardzo byłbym ostrożny w oskarżaniu Owsiaka o załatwianie swoich interesów dzięki Orkiestrze.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już bardzo byłbym ostrożny w oskarżaniu Owsiaka o załatwianie swoich interesów dzięki Orkiestrze.

Dokładnie. Gdy masz klarowne dowody to ok. Ale przy gadaniu typu "a pewnie na tym masę szmalu zarabia, słyszałem od ciotki znajomego, mojej znajomej" to mnie szlag trafia.

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nikonem

W sensie czysto finansowym więcej złego. Zbiórka jest nieefektywna, wystarczy na chłodno to policzyć.

Odnośnie świadomości pomagania to chyba żartujesz. Jakoś wysyp aukcji (nawet na tym forum) jest tylko jeden raz w roku. Są osoby wspierające czynnie inne fundacje które realnie pomagają ale one robią to cicho/codziennie i na spokojnie. Wystarczy rozejrzeć się na pio. Jest jeden dzień w roku, on dotyczy 90% tych pomagających, później mają wszystko w d....

Odnośnie Owsiaka to go niecierpię, głównie jego poglądów ale za ten jeden dzień to może nawet i 10mln brać. Chłop się nie oszczędza, to widać, lata wszędzie, chrypnie, coś robi, nie można powiedzieć złego słowa. Po prostu znalazł swoją niszę w tym chorym systemie i dupczy naiwniaków. Podziwiam takich ludzi, którzy potrafią odnaleźć się nawet przy wsparciu wierchuszki. :)

P.S. Owsiak i jego rodzina zarabia masę szmalu ale nie ściśle w powiązaniu z tym cyrkiem. Po prostu do orkiestry jest doczepionych kilka firm które wykonują różne zlecenia. Na papierze jest czysto, dla mnie osobiście taka piramidka świadczy tylko o zaradności tego człowieka. Jeden dzień pracuje ostro a później spija śmietankę mając czyste ręce. Super sprawa i piszę to szczerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze serwisy całej akcji :

- https://wosp.org.pl

- https://aukcje.wosp.org.pl

- https://owsiaknet.pl

Warto pomagać!

Siema

Portal informacyjny agregujący wiadomości RSS XMC.PL

Projektowanie stron i sklepów internetowych dev.xmc.pl Tomasz Michałowski

Potrzebujesz linków pozycjonujących ? Złóż zamówienie w LINKI SEO SKLEP i ciesz się wzrostem w rankingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nikonem

W sensie czysto finansowym więcej złego. Zbiórka jest nieefektywna, wystarczy na chłodno to policzyć.

No to policz na chłodno... Albo nie, lepiej... weź sam zorganizuj zbiórkę tych 60-70mln złotych.
P.S. Owsiak i jego rodzina zarabia masę szmalu ale nie ściśle w powiązaniu z tym cyrkiem. Po prostu do orkiestry jest doczepionych kilka firm które wykonują różne zlecenia. Na papierze jest czysto, dla mnie osobiście taka piramidka świadczy tylko o zaradności tego człowieka. Jeden dzień pracuje ostro a później spija śmietankę mając czyste ręce. Super sprawa i piszę to szczerze.
Jakieś miejskie legendy powtarzasz.. Wszystkie operacje finansowe tej fundacji są jawne - możesz przejrzeć wszystko i jak znajdziesz jakieś wałki to sprawa prosta: zglos do prokuratury, telewizji, zrob stronke w internecie itd..

To jest właśnie polska mentalność.. jak jest obracana grubsza kasa to na bank ktoś musi mieć tam złe zamiary, grabić innych z kasy itd..

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co? on to robi za darmo? Pewnie jeszcze na zasiłku siedzi...

No kurde.. wiem, bardzo dziwne że ludzie którzy mają rodzinę i zaiwaniają ostro przez parę miesięcy aby dograć całą akcje pobierają sobie pensje.. Dorośnij...

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie polska mentalność.. jak jest obracana grubsza kasa to na bank ktoś musi mieć tam złe zamiary, grabić innych z kasy itd..

Tutaj właśnie tkwi sedno sprawy ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności