Skocz do zawartości

Wspierajcie orkiestrę i WY


donlupak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie rozumiem mentalności wszystkich hejterów Owsiaka, nie lubicie go tylko dlatego bo ksiądz na ambonie powiedział, że on jest bee?

Przecież takiej akcji zazdroszczą nam inne kraje, a sprzęt kupowany przez wośp nie został by kupiony przez nfz, chyba nikt mi nie chce powiedzieć, że bardziej efektywny jest pod tym względem aparat państwa?

Osoby, nielubiące Owsiaka ze względu na swoją polską, zazdrosną mentalność są zakałą społeczeństwa, a jak ktoś go nie lubi z innych powodów to już jego sprawa.

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Sklep z częściami do laptopów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem mentalności wszystkich hejterów Owsiaka, nie lubicie go tylko dlatego bo ksiądz na ambonie powiedział, że on jest bee?

Ten kościół rok temu zebrał 500mln na potrzebujących i jakoś nie potrzebowali do tego światełka do nieba i innych pierdolników :)

Jakoś o tym nikt nie mówi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vspak

Ten kościół dostaje co roku 1,9 mld od Państwa, razem z wpływami od wiernych daje to ok. 3,2 mld rocznie, pomijając fakt, że majątek kościelny jest wart parę miliardów więcej. I to kościół, który głosi "oddajcie cesarzowi to co cesarskie, Bogu to co boskie":) Ale to już odbiegnięcie od tematu, z mojej strony EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarabiacie na seo trochę grosza i skąpicie 10 / 20zł do puszki?

Do puszki? Osobiście tak, wole kupić coś przez stronę wosp.allegro.pl mając pewność, że kasa trafi do fundacji a nie, że zbierający wolontariusz będzie ją później z papierowej puszki - drutem wyciągął :D

Blog Technologii WWW: DailyWeb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś rok temu zadzwoniła do mnie miła pani, mówiła że zbierają na szpital w mojej miejscowości i zapytała, czy dam 100zł na pościel. Dałem. Dostałem dyplom, wystawiony w imieniu szpitala ale nie podpisany. To właśnie ten dyplom spowodował, że zainteresowałem się sprawą. Okazało się, że tylko jakiś minimalny % z tych 100zł trafił do szpitala, a reszta niestety poszła na obsługę całej akcji - telefony i pracownicy jak wiemy kosztują...

I teraz pytanie: czy skoro firma przeznaczyła z moich 100zł 10 zł dla szpitala, to wszystko jest ok? Bo to, że jest to zgodne z prawem już wiem, pytam po prostu, czy to jest ok?

Tak samo różne inne akcje - to że cel, na który zbierają jest szczytny nie oznacza, że gdzieś po drodze nie ma szui która zabierze część tego, co mogłoby trafić do potrzebujących. Żerowanie na ludzkim odruchu wobec słabszych to sku#$%#two, które powinno się tępić bez względu na to, kto za tym stoi, kto firmuje to swoim nazwiskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności