Skocz do zawartości

Dostałem Pracę w SS


Były... viper134

Rekomendowane odpowiedzi

Idę na sprzątaczkę + pozycjonera w jednym i zysk jak talala i nie śmiejcie się ale dla jaj złożyłęm aplikacje :D

Jak mnie przyjmą to popracuje tydzień i zdam relacje jeszcze mnie nie powaliło żeby do poznania pociągiem codziennie dojeżdżać

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdumiewające, że na stanowiskach telesrele marketerów i handlowców brak wymaganych umiejętności wciskania kitu klientom - pewnie Sunrise System ma własny wewnętrzny autorski system szkoleń tematycznych ...

Spróbuję aplikować ... :rolleyes:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę nic dziwnego i śmiesznego w tej ofercie.

fakt, szkolenie pracowników w mijaniu się z prawdą i żerowaniu na nieświadomości klienta nie jest wcale śmieszne (obojętnie w jakiej firmie) ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie tak wyglądają tam szkolenie i to główny temat szkoleń? Pytam z ciekawości, bo nic o tym nie wiem :rolleyes:

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę nic dziwnego i śmiesznego w tej ofercie.

Ja w zasadzie widzę dwie "dziwne" rzeczy.

1. podanie dolnej granicy wynagrodzenia prawie do każdego stanowiska

2. w większości więcej wypunktowanych pozycji pod "oferujemy" niż "wymagamy".

Pomijając ogólną krytykę Sunrise System jako firmy SEO, to te oferty zasługują na uznanie. Może wielu z Was nie musiało w ostatnim czasie szukać pracy, ale te rzeczy, które wypunktowałem, są niestety bardzo rzadko spotykanym zjawiskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie tak wyglądają tam szkolenie i to główny temat szkoleń? Pytam z ciekawości, bo nic o tym nie wiem :rolleyes:

Nie wiem jak wygląda główny temat ani szkolenie ani nawet czy takowe jest ale po zapoznaniu się z ich ofertami, propozycjami słów/fraz kluczowych, audytami, "analizami" SWOT jestem pewien, że coś takiego można popełnić tylko przy spełnieniu następujących warunków:

1. Będąc kompletnym nowicjuszem w SEO

2. Będąc po marketingowym praniu mózgu

Chciałbym nie wierzyć w to, że "będąc nastawionym z góry na maksymalny zysk kosztem klienta" ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności