Skocz do zawartości

kolejny dowód na troskę o wyniki wyszukiwań


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe ile stron spadło w wynikach przez "tym podobne" FAILE Google, tego nigdy się nie dowiemy

ps. ostatnio robiłem testy: chińskie spam crawlery mnie trochę wkurzały więc chciałem je przyblokować u źródła, więc dodałem do meta tagu słowa które są zablokowane przez Chińskie Firewall i co strona spadła po usunięciu tego wróciło wszystko do normy

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_black...public_of_China

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ta strona nie spadła na szukane w sieci frazy. Powiem więcej - wskoczyła nawet do góry :)

Jedyne o co się rozbija to fakt, że strona została niesłusznie oskarżona o wyłudzenia. To tak jakbym powiedział, że ktoś z was jest złodziejem bo się pomyliłem i podałem zły numer konta do przelewu. Za takie coś powinna być mocna akcja ze strony IAI przeciwko Google. Niech się czegoś nauczą.

Odnośnie antywirusów - chwała im za to. Niech będą bardziej przewrażliwione. A jak komuś przeszkadza to do codziennych prac zapraszam na Linuksa :)

@Dido:

Ile dostajesz za posadę SERP Rycerza? Masz jakieś premium kody, dodatkowe kupony na kampanie klikalne czy coś? Przybliż mi temat, bo twoje sympatyzowanie z Google jest jakieś takie hmmm - dziwne. Nie masz z tego bezpośrednich korzyści a się unosisz i ich bronisz. Zauważ, że coś co zrobił człowiek lub grupa ludzie nigdy nie będzie doskonałe. W końcu sam człowiek też nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://antyweb.pl/google-polska-z-komentar...#comment-164473

Ja tutaj wkleję pewne wyjaśnienie - poczytajcie sobie.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj wkleję pewne wyjaśnienie - poczytajcie sobie.

Znaczy się będziesz próbował wyjaśnić jak to jest kiedy bezkrytycznie ufa się automatom ? (kwestie jak korpoGoogle traktuje komunikacje z "maluczkimi" możesz sobie darować :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beer: nic nie będe próbował ... wkleiłem, uważalem, że jest to ciekawy komentarz mogący miec wpływ na posiadanie sklepy IAI.

Co do komunikacji to wiadomo jak Jest :D:D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wlazłem na jeden ze sklepów IAI przypadkiem - po próbie podejrzenia cache dostałem info z mcaffiego o phishingu - wiec nawet "gupi" program antywirusowy ma podejrzenia.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwił ci robotę na 1/8 etatu u wujka gugla?

nie rozdrabniam się - biorę z reguły 0,75 :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na poważnie: podpieprzać nie muszę - wystarczy mi że jestem lepszy :)

Kwiatkami żony nie zaspokoje :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności