Skocz do zawartości

kolejny dowód na troskę o wyniki wyszukiwań


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś to jeszcze odczuł, ale w końcówce 2010, chyba koniec listopada, zmieniali system adwordsów. Moja strona wypadła z reklam na kilka dni. Wysłali mi komunikat, że nie spełnia wymagań. Wysłanie maila było niemożliwe, wpierw drabinka infotele: wybierz 5, wybierz 8 itd. itp. na końcu mój problem nie pasował nigdzie. Na szczęście jest mail do faktur, zagroziłem, że nie płacę, odezwali się. Niejasne tłumaczenia, niby moja wina, na końcu przyciśnięci zaproponowali 100 zł rekompensaty. Lol to mniej niż 1% miesiecznej faktury. Ambicja bolała mnie długo. Ale od tego czasu wyłączyłem reklamy, zacząłem interesować się pozycjonowaniem. Przez te 14 miesięcy zaoszczędziłem kupę kasy. Pod koniec 2011 sam G kilkarotnie zapraszał mnie do ponownej współpracy, oferując pomoc. Domyślam się, że zyski musiały im zauważalnie polecieć. Więc pewnie sporo ludzi rezygnuje lub lepiej optymalizuje reklamy.

Pamiętam czasy przed G i pewnie dozyję czasów po G, ZSRR też upadł. Tak traktując klientów a takimi są internauci sami proszą się o nową, bardziej popularna wyszukiwarkę.

Swoją drogą współczuję Iai Szop.

https://leczyc.pl - Oferta stacjonarnego leczenia alkoholizmu Warszawa
psychiatra Warszawa - https://psychiatra-gabinet.pl
Interesuje Cię problematyka zależności odwiedź https://medox.org.pl znajdziesz odpowiedź jak leczyć uzależnienia, tu nie leczą pedagodzy i księża tylko lekarze  i psycholodzy z uprawnieniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zgred przed kompem siedzi w koszulce Xrumer Team

Wiem wiem, był gdzieś już taki temat i nawet zdjęcie tej koszulki :P Podobno nawet jej nie pierze, żeby 'black hat' nie spłynął :)

Z drugiej strony, gdybyś Ty teraz siedział przed kompem w koszulce "Guglarz Team" to czy byś się brzydził Rumakiem? Nie szata zdobi człowieka :P

DIDO zastałem już po drugiej stronie barykady

Ja też, ale z tego co mi się kojarzy, to nie od zawsze stał po stronie Jedi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by było Michala , Erbita zapytać jak to było z nawróceniem naszego białego rycerza :)

Dido przysięgam nie miałem domen waw.pl bo od samego początku na nich syf stal :) Wiec płakać nie będę, już pisałem ja regionalnymi nie szalałem, wiec moje stoją, spokojna twoja rozczochrana :P A koszulka nie jest zła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy jakiegoś forumowego księdza na forum? Coś mnie ominęło Maksie?

T.

jestem niedoszłym ;) takie staaare dzieje :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności