Skocz do zawartości

FacePlus, Nowy Lay + Rebranding (konkurs)


jez

Rekomendowane odpowiedzi

Mi osobiście się opatrzyły layouty z mocnymi zaokrągleniami i "grubymi krechami". Wole delikatne kreski i nie zbyt mocne kolory

Bardziej podoba mi się wersja Seonerda - jednak dałbym:

- o 2x bardziej cienką kreskę w modułach (moja strona, zadania etc.) i oddzielającą 'footer' oraz 'header'

- w modułach (moja strona, zadania etc.) - nagłówki też wydają się być troche "grube i zbyt zaokrąglone" wyszło tak "balonikowo" ;p

Generalnie dobra droga! Jest o niebo lepiej jak było ;p

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja mam odrobinę odmienne zdanie. Czy box po lewej będzie jasnoszary, czy ciemnoszary jest dla mnie sprawą drugorzędną (a nawet siódmorzędną). Skupcie się na tym, żeby system DZIAŁAŁ, a z pewnością się SAM OBRONI.

Chcecie wyjść na rynek ".com" - Jez - dokładnie wiesz, że gorąco się wypytywałem o strony anglojęzyczne - i mam nadzieje, że jak WASZASTRONA.COM, będzie miała 100k-200k kliknięć na dobę, to obronicie się przed ewentualnymi problemami ze strony Facebook-a czy Google. To jest dla mnie najważniejsze. (Sądze, że dla 90% użytkowników również).

Dlatego z mojego pkt widzenia - nie layout, ale wyjścia awaryjne - to jest gwarancja WASZEGO sukcesu.

Pozdrawiam.

SYGNATURKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, mimo że lubię fejsplusa, stwierdzam iż mi się nowy layout nie podoba. Chciałbym napisać, że jakiś box jest krzywo, albo zła czcionka. Mnie jednakże się w nim nic nie podoba. Pewnie dlatego najpierw ubierała mnie moja mama, a teraz ubiera mnie moja żona.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, mimo że lubię fejsplusa, stwierdzam iż mi się nowy layout nie podoba. Chciałbym napisać, że jakiś box jest krzywo, albo zła czcionka. Mnie jednakże się w nim nic nie podoba. Pewnie dlatego najpierw ubierała mnie moja mama, a teraz ubiera mnie moja żona.

Coś w tym jest. Niestety na pozycji graphic designer nie mamy fajnej, kreatywnej, ciepłej, uroczej, zakręconej (i tona innych zalet) studentki ASP, która na 100% zrobiłaby fantastyczny nowy layout (znam to z autopsji) i doznawałbym przyjemnych momentów szykując go dla Was.

Żadna z obecnych wersji nie jest jeszcze finalna, ale jak widać, zdania są bardzo podzielone. Obecnie moja w tym głowa, aby spodobało się możliwie jak największej liczbie osób, było przejrzyste i pomagało w użytkowaniu. Jeszcze będziemy rozmawiać z grafikiem i to nieraz. Każda z Waszych opinii ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę z innej beczki. Planujecie funkcjonalność "geo lokalizacji" ? Bardzo interesowało by mnie by można było ustawić Lajkowanie i plusowanie danej strony z np niemieckich profili facebooka czy googla. Jest takie coś na uwadze jeśli FacePlus wyjdzie poza userów z Polski ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w nowej wersji FacePlusa planujecie wprowadzić coś na kształt forum?

Osobiście byłbym bardzo za, ale nie będzie to normalne forum (jak Pio i IPboardy i vBulletiny itd) tylko coś jak ma wordpress: https://wordpress.org/support/ w prostszej formie. Powinno zdać egzamin. Oczywiście nie wprowadzimy tego od razy lecz tak tydzień-dwa po premierze nowej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podoba. Nie czytałem wcześniejszych komentarzy, więc jeśli powielam uwagi to przepraszam.

Jak dla mnie mało czytelne: aktualności w takiej samej ramce co pozostałe 2 tabelki mylą! Szczególnie że jest to ta sama wysokość. Uważam, że niepotrzebnie ściągają uwagę.

Spłaszczenie tabelek (wąskie) też jest niewygodne i męczące dla oczu. Jak dla mnie powinny być oddzielne podstrony, a nie wszystko w jednym hurcie bez ładu i składu.

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podoba. Nie czytałem wcześniejszych komentarzy, więc jeśli powielam uwagi to przepraszam.

Jak dla mnie mało czytelne: aktualności w takiej samej ramce co pozostałe 2 tabelki mylą! Szczególnie że jest to ta sama wysokość. Uważam, że niepotrzebnie ściągają uwagę.

Spłaszczenie tabelek (wąskie) też jest niewygodne i męczące dla oczu. Jak dla mnie powinny być oddzielne podstrony, a nie wszystko w jednym hurcie bez ładu i składu.

Ogólnie w tej stronie głównej chodziło o to, aby przekazać skrócone informacje jakie znaczna większość użytkowników sprawdza (czyli co się stało, jaki mam status stron - ile kliknęli już, ile zostało punktów, czy mam jeszcze zadania do wykonania, a może są fajne nowe) dojdzie jeszcze tam parę boxów. Dopracowujemy widoczność i przejrzystość, na 100% nie będzie kropla w krople z koncepcji jaką zaprezentowaliśmy.

PS: boxy też nie będą tej samej wielkości, niemalże zawsze będą różnej zważywszy na dynamiczny content w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności