Skocz do zawartości

[startup] Sklep dla SEO hobbystów i nie tylko


youngdee

Rekomendowane odpowiedzi

@sting2005, na prawdę nie mam zamiaru prowadzić z Tobą dyskusji na takim poziomie, bo do takiego nie przywykłem. Chcę to załatwić polubownie i powiedzieć Ci skąd w naszej bazie jest Twój adres e-mail. Jeżeli go nigdzie nie publikowałeś to nielogiczne byłoby abyśmy go posiadali.

Pozdro.

spro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś już korzystał?? jakieś opinie?

Zakupiłem na testa paczkę linków z PR6 i wygląda to tak że nie są to unikalne domeny:

- unikalnych domen jest 10, jedna domena powtarza się 9 razy , druga 4 razy.

Dodajemy po prostu komenty gdzie nie ma linków nofollow chociaz już na jednej stronie są nofollow

Problem jest taki ze na niektórych musimy zakładać konta żeby dodać koment.

I trafiła mi się jedna domena po japońsku gdzie ciężko dodać komenta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Poprawcie sobie widok produktów w kategoriach, po kliknięciu na ikonę powiększa się, mogłaby zamiast tego przekierowywać na stronę produktu lub ostatecznie nic nie robić. Teraz jest śmiesznie :)

Zbiór kilku dobrych katalogów! katalogi.bazeus.pl, różne IP, różne DNSy... Obecnie wszystkie znów darmowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Sklep nie podziałał, bo w ogóle nie był przemyślany. 70% sklepów z różnych branż upada, lub umiera przed rokiem.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności