Skocz do zawartości

Na co dotacje dla agencji seo?


Koobe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja zastanawiam się nad zrobieniem strony kulinarnej z video przepisami. Rzeczy które byłyby mi potrzebne z dotacji to: kamera, mikrofon, wyposażenie kuchni (nie mówię o lodówce, malowaniu... tylko o pierdołach typu blender), strona (grafika, cms...). Czy na to dotacja by przeszła? :lol:

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale uważaj bo mój klient otworzył właśnie agencję reklamową i postanowili że darmowy program graficzny mu wystarczy nie sfinansują zakupionego już Photoshopa :pytajnik:

Szkoda że na jakąś lokatę tego nie można wrzucić bo nie wszytsko się odrazu wykorzysta przecież :)

Uprzedzę pytanie - gdybyś chciał otwierać firmę z wymaganym kapitałem to kapitału nie możesz wrzucić w dotacje :placze:

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Staram się o dofinansowanie z UE dla firmy zajmującej się tworzeniem i pozycjonowaniem stron (z naciskiem na tworzenie). Temat jest dosyć rozległy, jednak mam kilka pytań.

Jak wygląda kwestia dofinansowania w przypadku domeny/domen, czy mogę za nie przedłużyć adresy na powiedzmy 5 lat? (to samo z serwerem, ktoś pisał, iż jest to niemożliwe, ale chciałbym się upewnić)?

Jak wygląda sprawa z Xrummerem, fakturą/rachunkiem? Czy wystarczy przetłumaczyć papiery u tłumacza i z głowy?

Na co jeszcze, prócz komputera, monitora, tabletu, oprogramowania (programy seo i graficzne), reklamy, fotela, artykułów biurowych Wy przeznaczyliście pieniądze z dofinansowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też prosiłbym o radę w podobnej sprawie

Jeżeli chcę założyć DG oraz otrzymać dofinansowanie to warunkiem jest utrzymanie przez rok, a jak sprawa wygląda z kosztami miesięcznymi/rocznymi są jakie stałe stawki dla wszystkich ?

I jeszcze jedno pytanko: Które rozwiązanie bardziej się opłaca wybrać założenie firmy w urzedzie pracy i otrzymanie dofinansowania czy jednak akademickim inkubatorze ?

Copywriting, Zaplecza, Blogi

www.top-mat.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności