Skocz do zawartości

Limuzyna J.Kaczyńskiego na.. allegro


Davi

Rekomendowane odpowiedzi

Pare osób licytuje... Jak myślicie jaka cena ostateczna? Ja stawiam 250tyś

no bez przesady, 250 tys. za auto z pewnie blisko milionowym przebiegiem (nigdzie nie widzę jaki jest przebieg) a i z tego co pamiętam to kierowca tego auta miał ciężką nogę i lubił przycisnąć więc co z tego że nie stare za to zajechane jak kasztanka marszałka ;-)

"Ale kochany! Nie ma żadne "tylko"! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"
1% dla Antka

Ania M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robbieriviera, i? No błagam...

I to , że ten człowiek wypowiada się medialnie w tematach, które go nie dotyczącą i z którymi nigdy się nie zetknął, nie dotyczą go problemy zwykłego obywatela - czyli dzieci (nie ma dzieci/nie posyła do przedszkola/szkoły/nie kupuje podręczników), konta (nie ma konta/nie robi przelewów/nie korzysta z bankowości), kredyty (nie ma kredytu), ubezpieczenie (nie posiada własnego mieszkania, samochodu - nie płaci ubezpieczenia, abonamentu RTV - mieszka u mamy), nie stoi w kolejkach, nie płaci rachunków - wszystko za niego zawsze robił ktoś - sorry, ale dla mnie osoba, która zna tylko teorię życia codziennego nigdy nie zrozumie szarego obywatela i nie będzie dobrym reprezentantem społeczeństwa, pomjam już kwestię nauki dyplomatycznego rozwiązywania problemów, którego najelpszą szkołą jest małżeństwo.

A wracając do tematu, to saab 95 to dobra fura :D

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności