Skocz do zawartości

Ile macie uu na blogu?


abstynent

Rekomendowane odpowiedzi

Blog w pierwszej kolejności pisze się DLA SIEBIE potem DLA INNYCH

Naprawdę uważasz slawus ze wszystko nalezy robic dla kasy? Skoro tak, to po co siedzisz na forum i za darmo sprzedajesz wiedze w postaci swoich postow?

Ja np szczątkowa wiedze o SEO mam, mam potrzebne pluginy na WP, wpisy dodane do katalogów, jestem w TOP-3 w google. Mam własną domenę i hosting. I co, uwazasz ze jestem "naiwny" skoro nie wyciagam na tym iluśtam złotych miesiecznie? Pewnie mógłbym coś pokombinować, powiedzmy jakieś linki sponsorowane, ale nie chcę

Wiesz dlaczego NIE CHCĘ zarabiać na tym blogu? Bo wszystko co do tej pory znalazłem co dotyczy obranej tematyki otrzymałem za darmo (było w internecie) i jakim prawem mam pobierać opłatę od innych którzy mogliby dokonać tego co ja, również nie ponosząc kosztów?

Już nie mówiąc, ze kazdy musi miec jakieś hobby, odskocznie od codzienności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności