Skocz do zawartości

sposób na print screen ze scrollem


LongTail

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, do tej pory korzystałem z programu Snagit i opcji scrolling window (web page) co umożliwiało mi robienie wygodnego automatycznego print screen bez konieczności robienia kilku print screen i sklejania w jedną całość. Jednak z czasem zaczęły się pojawiać elementy coraz dłuższe a ten wymieniony program nie robi tego poprawnie, mam pytanie czy moglibyście mi polecić rozwiązanie które będzie działać i nie będzie wymagało dużego nakładu pracy przy czymś takim ?

wstąpiłem na działo

tysiąc linków grzmiało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wtyczka to malware - poszukaj innej są takich dziesiątki, a najlepiej użyj do tego przeglądarki chrome lub SR Ware Iron - pasują dodatki z chrome. Będzie szybciej działać.

Ja za to szukam darmowej którą można wywołać z linii komend, coś rodzaju:

firefox.exe -url=....

albo chrome.exe -url-...

+inne parametry takie jak czas oczekiwania na załadowanie, osobny czas oczekiwania na załadowanie kiedy wykryto flash, nazwa pliku do zapisu etc. Z takim bajerami to znalazłem tylko jeden dodatek - płatny :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INOMan

Żaden malware - do bibliotek użyto packera i tyle, niestety antywirusy wariują wtedy i lubią straszyć czymś z Heuristic w nazwie :D Taki false positive z powodu dmuchania na zimne :)

Co do drugiej części ja do otwierania URL wykorzystuję po prostu START url pod DOS.

Może uda mi się zrobić coś dobrego

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności