Skocz do zawartości

[Podejmę współpracę] z poważnymi zleceniodawcami


KarolinaDz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Poprzez forum chciałabym zaoferować poważnym zleceniodawcom swoje usługi pisania tekstów wartościowych i unikalnych. Interesuje mnie jedynie współpraca z rzetelnymi firmami i osobami prywatnymi, które potrzebują tekstów dobrych jakościowo na swoje strony.

Oferuję teksty typu precle, które według przyjętych tutaj standardów nadają się raczej na zaplecze, są zawsze na konkretny temat i sensowne. Wstawiam klientom precle na blogi Wordpress, widzę więc różnicę między swoimi preclami, a większością tekstów zawierających właściwie tylko słowo kluczowe z określonej tematyki.

Bardzo chętnie piszę teksty na zaplecze, to wartościowe, czyli nie tylko dla SEO, ale i użytkownika. Mogę pisać na różne tematy, doświadczenie pozwala mi tworzyć teksty wystarczająco merytoryczne z każdej właściwie dziedziny, potrafię zrobić odpowiedni research i napisać artykuł w pełni autorski i unikalny.

Oferuję również merytoryczne teksty na strony, informacyjne, poradnikowe, ofertowe. Preferuję tematykę związaną ze zdrowiem i urodą oraz turystykę i finanse, ale pisałam już artykuły z dziedziny budownictwa i motoryzacji, które z powodzeniem stworzyły content witryn moich klientów.

Mój cennik:

precle- 3zł/1000 znaków

zaplecze- 5zł/1000 znaków

teksty na blogi- 6zł/1000 znaków

teksty na strony- 6zł+/1000 znaków

Zapraszam do współpracy i wyceny Państwa zlecenia. Oczywiście chętnie prześlę przykładowe realizacje.

karolina.dz@op.pl

Pozdrawiam

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności