Skocz do zawartości

W sejmie będą palić zioło :P


donlupak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ale musisz przyznac, ze wie jak zrobic wokol siebie zamieszanie i byc zauwazalnym. Glosi popularne hasla wsrod pewnych grup a tym samym zdobywa coraz wiece miejsca na scenie politycznej.

Tylko co ja mam z tego oprócz błazenady ?? Jeszcze żaden z tych łgarzy przedwyborczych nie zrealizował nawet 20% swych obietnic. W sejmie rządzą frakcje nieudaczników, urzędasów i nierobów którzy jak ich oderwać od koryta to bez znajomości i układów zesr*** sie i polegną. Nie ma reprezentacji rzemieśników/prawdziwych rolników/drobnych przedsiębiorców z prostej przyczyny - muszą zapierd***ć aby utrzymać tych nierobów urządzających sobie cyrk i myślących o wszystkim tylko nie o reformie zdrowia/emerytur i gospodarki ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant - projekty ustaw też składają. Jednak takie czasy, że aby być zauważonym trzeba narobić trochę dymu - w przenośni i czasem dosłownie :)

Nie przypominam sobie aby np. populistyczna samoobrona składała projekty jakichkolwiek ustaw kiedy byli nawet nie w opozycji ale w koalicji.

Edit:

Tylko co ja mam z tego oprócz błazenady ?? Jeszcze żaden z tych łgarzy przedwyborczych nie zrealizował nawet 20% swych obietnic. [...]

No i RP prawdopodobnie zrealizuje 0% obietnic bo nie mają możliwości ich zrealizowania - są w opozycji praktycznie bez sojuszników po za jeszcze mniejszym SLD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch Palikota złożył/składa na dniach dwa ciekawe projekty ustaw. Pierwszy to ten o depenalizacje marihuany, a drugi o zmianę finansowania partii politycznych (dobrowolnie przekazany 1% podatku).

za********e ciekawe, może i komuś po zajaraniu trawki będzie się wydawać, że żyje w edenie ewidentnie wpłynie to na poprawę w służbie zdrowia i likwidację organizacji przestępczej ZUS na przykład już widzę lekarzy z uśmiechem od ucha do ucha przyjmujących nie mniej ujaranych tfu uśmiechniętych pacjentów ....

Jak taki mądrala z tą zmianą finansowania to po cholere kombinował jak koń pod górę aby mu dotacja o której likwidacje tak walczy nie przepadła ??

Bez urazy ale argumenty jak dla mnie zbyt absurdalne ;P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję że januszek pójdzie raczej w stronę ustaw dot.przedsiębiorczości no ale w sejmie jest w większości dzięki lubiącym przypalić i kochającym poprawność wobec mniejszości seksualnych, więc musi taki być :) Jak janusz dostrzeże nową niszę to z pewnością będzie robił coś innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od samego początku, czyli powstania Ruchu Palikota, mam wrażenie że to jest anarchistyczne śmiechem zbrojne ramię PO :) że kiedy trzeba przepchnąć jakiegoś babola, tak żeby ludzie nie zauważyli to Palikot zrobi jakąś chcę i wszyscy na nim się skupią. A gdyby przypadkiem pierwszemu strażakowi wpadło do głowy podskoczyć naszemu polskiemu Putinowi, to mu się pokaże stojącego za drzwiami Palikota który "podobno się ślini na stanowisko". W ten sposób można mydlić oczy ludziom i dodatkowo trzymać za pysk koalicjanta.

Dodatkowo Ruch Palikota (celowo nie używam skrótu) stanowił świetną przeciwwagę dla PJN i załatwił sprawę wyborców którzy mogliby odejść od PO na rzecz PJN.

A że opozycja jest jaka jest, czyli bandą krzykaczy i populistów, chętnie robiących aferę z zapalenia zielska w Sejmie RP - bo to wystarczy pokrzyczeć, nie trzeba ani myśleć, ani wytaczać argumentów... To mamy teatrzyk jednego aktora i do tego spryciarzy ciągnących za kulisami kasę z nas na wszelkie sposoby, żeby tylko okręt nie zatonął :)

A te ciekawe ustawy. Fajnie, tylko po co ta szopa!?

A'propos ZUS - gdyby pieniądze z prywatyzacji poszły na emerytury dla tych którym ZUS był je winien, to można by od razu przejść na prywatne ubezpieczenia dla tych którzy dopiero zaczęli zbierać na emeryturę. Ale u nas zawsze łatamy dziury, a nie budujemy porządnie. Wystarczy spojrzeć na drogi :)

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beerbant: Zlikwidować ZUS? Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Jak się ma zranioną rękę to raczej się ja leczy a nie obcina.

Mnie uczyli, że jak gangrena się mocno rozwinęła w kończynie to się kończynę amputuje aby żyć ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos ZUS - gdyby pieniądze z prywatyzacji poszły na emerytury dla tych którym ZUS był je winien, to można by od razu przejść na prywatne ubezpieczenia dla tych którzy dopiero zaczęli zbierać na emeryturę.

"Jak wynika z wyliczeń Ernst & Young, Skarb Państwa na koniec roku 2010 sprawował nadzór nad firmami o wartości 139,8 mld zł."

"W 2009 r. z FUS wydatkowano ogółem 151,5 mld zł, w tym 147,9 mld zł to wydatki na świadczenia pieniężne"

Jak by to wprowadzić od 2012 to 338 ((139,8 / 151,5) * 366) dnia reformy z kasy nie zostało by nic , a 3 grudnia 2012 emeryci i renciści jedli by papier toaletowy. Kolejny Korwinizm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos ZUS - gdyby pieniądze z prywatyzacji poszły na emerytury dla tych którym ZUS był je winien, to można by od razu przejść na prywatne ubezpieczenia dla tych którzy dopiero zaczęli zbierać na emeryturę.

"Jak wynika z wyliczeń Ernst & Young, Skarb Państwa na koniec roku 2010 sprawował nadzór nad firmami o wartości 139,8 mld zł."

"W 2009 r. z FUS wydatkowano ogółem 151,5 mld zł, w tym 147,9 mld zł to wydatki na świadczenia pieniężne"

Jak by to wprowadzić od 2012 to 338 ((139,8 / 151,5) * 366) dnia reformy z kasy nie zostało by nic , a 3 grudnia 2012 emeryci i renciści jedli by papier toaletowy. Kolejny Korwinizm :)

sorki ale co ma piernik do wiatraka ? To co przytoczyłeś to tylko dowód na to, że zesrali sprawę na maxa z prywatyzacją a ten mały ułamek kasy jaka można było wyciągnąć z prywatyzacji roztrwonili i te resztki poszły się fiuuuu ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności