Skocz do zawartości

W sejmie będą palić zioło :P


donlupak

Rekomendowane odpowiedzi

co jak co ale palikot stara się spelnic przynajmniej cześć swoich obietnic, gdyby nie to ze jest za legalizacja nie doszedl by do sejmu a tak jest i przynajmniej o tym mowia tak to caly czas o tym byla cisza a ludzi z 1 blantem w tym kilku moich kumpli wsadzali za kratki zeby podniesc statystyki i jacy to oni nie sa zajebisci pfffffffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
gdyby nie to ze jest za legalizacja nie doszedl by do sejmu

bez urazy ale to właśnie jest klasyczny skutek ujarania a nawet przejarania ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh zazwyczaj nie zabieram głosu w dyskusjach politycznych ale teraz zabiorę... chyba dlatego, że jestem lekko podchmielony :) w tym temacie jak i w innych o podobnym wydźwięku widać jak młode pokolenie, zmanipulowane przez media, populistów oraz innych oszołomów uparcie broni inicjatyw które zwykłemu człowiekowi są potrzebne jak wrzód na d*** co wy tak wychwalacie tego Palikota? czy on zrobił coś pożytecznego dla państwa (dla was, w konkretach wymieniać jakby co)? wystarczy przeanalizować jego szumne zapowiedzi dotyczące działalności "Komisja przyjazne państwo" ile z tego zostało zrealizowane a ile z tego pozostało tylko optymistycznymi zapowiedziami na papierze. I wszystko jasne... dla mnie Palikot to taki Lepper (bez obrazy dla śp. pana Leppera) tylko, że bardziej zalatuje mi miastowym cwaniaczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności