Skocz do zawartości

Gdzie podziało się stare, dobre PiO?


BlackSEO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
To zamiast marudzić trzeba zorganizować jakieś spotkanie :)

A ty akurat dużo pijesz ! To ja ostatnio wróciłem ok 2 w nocy z Rynku :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiesz że wpłatomaty były paszczakami. :-P

Pozdrawiam, J.

Edit: Szukam na dysku zdjęcia, ale najwidoczniej jest na komputerze który mam na szafie (bynajmniej nie słynnej szafie serwerowej). :)

I obyś nie znalazł , bo pewnie gorzej wyglądam niż kiedy wyłem z Killem "runway to hell" w Szczyrku :P

Znaczy się zachowałem wtedy jeszcze poczucie estetyki :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie spotkanie to ja może będę, a ze mną problemu nie będzie bo nie pije od urodzenia tylko jak przesadzicie ze stężeniem w powietrzu to organizm powie mi "czas do hotelu" - uroki kochanej alergii na alkohol :) (to nie ironia, ja ją naprawdę kocham)

Swoją drogą proponuję Poznań :P

A forum szkoda, że minęły czasy gdy ledwo się napisało wpis robiło sie F5 i pojawiała się odpowiedź... ahh wielka szkoda ;)

Może nowy wygląd, konta premium (obowiązkowe dla firm które non stop coś reklamują), bardziej dopracowany regulamin i anti flood (to chyb tak to się nazywa) pomogłyby pozatym osobiście gdybym został modem to bany za obrażanie i inne przejawy chamstwa byłyby tępione jak to powiedział Kominek... Chamstwo przyciąga czytelników, brak Chamstwa przyciąga jeszcze bardziej ;)

edit:

aaaa i jeszcze jedno - podziękuj widoczne dla wszystkich nie tylko twórcy tematu - Przycik najlepsza odpowiedź też mozna by wprowadzić i np 100 Najlepszych odpowiedzi = jakaś nagroda....konto premium ;)

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta piłka zabronić tworzenia sygnaturki.

To znaczącą zmniejszy ilość bezsensownych postów o jakieś 50%

NIE, albo tak i sygnaturkę zostawić dla osób od 100 postów w górę :)

ale wtedy znajdzie się grupa osób, która napisze te 100 postów i doda sygnaturkę

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE, albo tak i sygnaturkę zostawić dla osób od 100 postów w górę ;) ale wtedy znajdzie się grupa osób, która napisze te 100 postów i doda sygnaturkę

I te 100 postów będzie równie bezsensowne jak połowa tematów w pogaduszkach. Dacie limit 1000 postów będzie jeszcze gorzej. Ale co ja tam wiem, ja tylko psuję forum...

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ja tam wiem, ja tylko psuję forum...

a co tam we Wrocku taka depresja ;) ?

ja też ostatnio mam potrzebę się spotkać i się zastanawiam, czy znajdę chwilkę, żeby się pojawić u Xanna na szkoleniu... Co o tym myślisz Mateo? na jesień nie dałem rady wpaść na (...cenzura: ustawa o wychowaniu w trzeźwości), to może teraz dam radę podjechać ;) może się wreszcie nauczę, jak używać xr :)

a Poznań? : zawsze :D

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[cała prawda]

Słuchajcie, ja wiem ze nie powinienem ale muszę Wam to powiedzieć. Jesteście po prostu starzy. Jak człowiek dochodzi do pewnego wieku to staje się starym zgryźliwym tetrykiem. To dlatego wzdychacie za starym dobrym PiO, gdyż są to lata waszej minionej młodości. Tak jak starzy ludzie zachwycacie się zdjęciami z szafy @Jeża. ;)

[/cała prawda]

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie ze obecnie niema dnia zęby ktoś nie wyciagnal czyjegoś zaplecza, i zazwyczaj udają zaskoczenie jak się zwraca na to uwagę, jeszcze rok temu takie ekscesy się zdarzali sporadycznie.

Eksperci od wszystkiego zranią dają ogłoszenia ze kupią bazę AA a za 4 h, sprzedają własne blasty ale w między czasie w temacie Scrapeboxa proszą nauczyć jak fast poster skonfigurować ;)

Wkurzają mnie ludzie co oferują usługi SEO za grube $$ ( lub ciekie niema znaczenie), i proszą innych nauczyć jak zarabiać pieniędzy, pzreciez to bezsensu.

A ile bylo w ostanim czasie tematow otwieram firmę seo jaki narzędzia mam kupić?

Wśród nowych użytkowników ostatnio zauważyłem taki trend, że ledwo się zarejestrują, ledwo napiszą 2-3 posty i już doradzają innym.

zazwyczaj doradzają dodawać po 20 katalogów dienie, lub stawić bramki proxy ( 200szt) na serwerze windowsa ( 1 IP ) i 15d transferu miesięcznie, i jeśli zwracasz na to uwagę to zazwyczaj fikają, wiadomości PW nie pokaże, ale uwiercie na słowo cześć na PW ma poziom o wiele gorszy jak trollowanie w postach :)

To forum na pewno ma swój urok, poznałem tu wiele wspaniałych ludzi ale 90% z nich obecnie siedzą na zamkniętych forach, lub robią konferencje na SKYPE zamiast użerać się z młodzieżą co za grosz niema szacunku kiedy dajesz jakaś cenna radę, i wszytko się kocze tekstem cytat "bujaj w wory", " wypie.......laj do domu z mojego kraju, moskal j_____ny, " mój dziadek takich jak ty na gazelach wieszał" :D;):D ( ja na to się nie obrażam bo prawdopodobnie każdego takiego chojraka położyłem by jednym prawym ale pokazuje ze mój tollometr działa prawidłowo)

Moim skromnym zdaniem jeśli nie zrobicie jakiś dział zamknięty, to większość ciekawych ludzie będzie się udzielać wyłącznie w dziale pogaduszki, dowcipy :D. Lub po prostu pisać nic nie znaczące posty. Bo ile razy można wałkować tematy jaka dodawarka lepsza, jak zrobić 301, jak zbudować zaplecze, jaki hosting pod Publikera, a w tematach katalogów odpowiedzi "super katalog dodałem wpis czekam na moderacje", dzieks , fajny katalog powodzenia czemu nikt nie egzekwuje tego https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=9010 ???? Ale obrazki z refami odkopali z regulaminu? Bo posty "dzieks super katalog" site zwiększają? To jest trollowanie czystej wody. W temacie scrapeboxa sa kupę linków do tutek, włącznie z blogiem Arwe, ale tematy się wałkują tylko obok jak ustawić poster i jak scharwestwoac listę seokatalogow ( arewe na blogu opisał to dość szczegółowo ) a sam link do tematu podawany bul z 10 razy. Nikt tym się nie interesuje, ale jeśli zwraca się na to uwagę to już jesteś chamski :D

Właśnie dla tego tak jak pisałem znam parę ciekawych osób z polskiego seo a na pio od lat już nie udzielają się - czemu? Bo ile można czytać to same w kółko.... , lub odsyłać "zawodowych pozycjonerów" do wyszukiwarki PIO, taka prawda moim zdaniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności