Skocz do zawartości

Gdzie podziało się stare, dobre PiO?


BlackSEO

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda jestem tu młody, ale jak już ktoś wyżej wymienił: ograniczył bym dział Ogłoszenia i zlecenia. To co tam się dzieje to normalnie masakra. Przyjdzie taki jeden czy drugi, założy temat, nie ma zysków, klienci nie walają się drzwiami i oknami to spamuje dalej. I faktycznie, chyba sensownym rozwiązaniem aby to ograniczyć (bo wywalić nie ma szans) jest dostęp do pisania w tym dziale od xx dni stażu na forum np. 100 czy ile tam chcecie. Można też zrobić coś jak na WHT, czyli konta firmowe itd. Pomysłów może być sporo, ale trzeba czasu, chęci, zapału do pracy i być może pieniędzy do ich realizacji.

A tak co do "starego pio" - szkoda, że mnie w tedy nie było na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
[cała prawda]

Tak jak starzy ludzie zachwycacie się zdjęciami z szafy @Jeża. :D

[/cała prawda]

True ;)

PS

to nie zachwyt tylko obawa przed ujawnieniem kompromitujących materiałów ;)

Zauważcie ze obecnie niema dnia zęby ktoś nie wyciagnal czyjegoś zaplecza, i zazwyczaj udają zaskoczenie jak się zwraca na to uwagę, jeszcze rok temu takie ekscesy się zdarzali sporadycznie.

Eksperci od wszystkiego zranią dają ogłoszenia ze kupią bazę AA a za 4 h, sprzedają własne blasty ale w między czasie w temacie Scrapeboxa proszą nauczyć jak fast poster skonfigurować :)

Wkurzają mnie ludzie co oferują usługi SEO za grube $$ ( lub ciekie niema znaczenie), i proszą innych nauczyć jak zarabiać pieniędzy, pzreciez to bezsensu.

Własnie pracuje nad artykułem przedstawiającym kondycję rynku SEO w PL i nie będzie to "na różowo" ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj... niektórzy po prostu wzięli sobie do serca, że jak się ma dwoje uszu i tylko jedne usta, to trzeba dwa razy tyle słuchać co mówić...

...no i sparafrazowali (uwaga! trudne słowo!) sobie, że mają dwoje oczu do czytania i aż dziesięć palców do pisania... i stąd pięć razy tyle teraz piszą co czytają

a stetryczałe dziady zawsze będą marudzić, że przed wojną to były czasy... taka lajfa ;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wystarczy żeby moderatorzy byli bardziej surowi ;)

edit: To że piszę ten post akurat za modem to przypadek, bo naprawdę tak myślę.

+ sygnatura od X postów, z tym że posty z Pogaduszek, Dowcipów, Oceń Stronę itp się nie liczą- takie coś i forum będzie przeżywało swoją drugą młodość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wystarczy żeby moderatorzy byli bardziej surowi ;)

Najlepiej by modem zostawały osoby z grupy "nowi forumowicze", bardziej surowym się chyba nie da być :)

A to forum jak i chyba każde inne przechodzi to co inne fora. Wzloty i upadki. Póki wpływ na wyniki organiczne będzie miał cżłowiek, forum jakoś będzie sie kręcić. Raz szybciej, raz wolniej.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a stetryczałe dziady zawsze będą marudzić, że przed wojną to były czasy... taka lajfa ;)

Poczułem się dotknięty. Bujaj się :P :P :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[cała prawda]Tak jak starzy ludzie zachwycacie się zdjęciami z szafy @Jeża. ;)[/cała prawda]
to nie zachwyt tylko obawa przed ujawnieniem kompromitujących materiałów :P

Oj, znalazłoby się. Ale nie bój się Krzysio. Zawsze zanim cokolwiek wrzucę (zapitego Prezesa *** leżącego na ziemi, guru *** podczas orgii sado-maso, rzygającego Dyrektora ***, słynnego prelegenta *** z gołym tyłkiem, czy video-nagrania konta bankowego ***), to przynajmniej zapikseluję twarze. :P

Własnie pracuje nad artykułem przedstawiającym kondycję rynku SEO w PL i nie będzie to "na różowo" ....

Ja poproszę na różowo i ze złotymi cekinkami. :-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiO marnieje, bo zrobiliście z niego drugie pozycjonowanie.pl, same spamerskie narzędzia i napierdalanka linkami, liczy się tylko skuteczność, choćby 2-tygodniowa, byle jak, byle szybciej, ban, filtr, nic to, więcej, więcej, wyścig, wyścig... SEO to nie MFA, ku..a!

Ludzie, którzy tu wchodzą chcą się czegoś dowiedzieć o pozycjonowaniu, optymalizacji, a zostają szybko sprowadzeni na glebę, inne metody są do xxxx i już niemodne, więc natychmiast kupują blasty, scrapeboxy, rumaki i jaaaazda! Nie ma pracy u podstaw.

Co komu przeszkadza, że ktoś zaleca 10-20 katalogów dziennie? Szkodzi stronie? Komu sen z powiek spędza, że ktoś sobie ręcznie dodaje do blogów? Pompujecie się testosteronem i dopalaczami by wzbudzać respect wśród dresów: a ja to mam tyle..., a ja to w tydzień potrafię..., a ja to opony wbijam jednym klikiem. Kogo to?

Jak się siedzi przy szulerskim stoliku to na maniery nie ma co narzekać.

Inna sprawa, że jak młody padawan zaczyna od: daj, daj, daj... to mu się łapki powinno upierdzielić i do szukary! A jak któryś 2-3 razy podpadnie z durnym tematem/postem to mu avatar z gejem wrzucić i czekać aż odpracuje. Dziadków leśnych to też dotyczy.

ps. Trollowanie jest najwyższą ze sztuk ;)

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu, lepiej zajrzyj:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...mp;#entry988944

bo się skompromitowałeś ale trollowanie nieźle ci idzie

i właśnie tak się dyskutuje z handlarzami domen co chcą stawić 200 bramek proxy na serwerze Windows z 15 giga transferu ;). I nic nie wytłumaczysz :P bo się zna.

Dale tego większość przestała rzucać perle przed świnie ( takie staropolskie powiedzenie) - bez urazy (mamy takiego użytkownika swinia:D) bo poco?

O dziale ogłoszenia to można bloga pisać, w tym samym momencie po jedyny jada w dziale "nierzetelny użytkownik" a on w tym samym czasie daje ogłoszenia o sprzedaż tekstów za 1 zl. Czemu trolle co maja duża ilość zgłoszeń o podejrzeniu próby oszustwa nie mogą zostać zbanowane do wyjaśnienia sytuacji, a dalej brylują w dziale ogłoszenia?

Jak jak większość wie w Polsce prawie nie pozycjonuje i kondycja rynku tak delikatnie mówiąc mi obojętna. Katalogi precle tez nie wystawiają ludzi bo się boja banów, jak w przypadku Kufika.

Przykłady można mnożyć ale dział zamknięty moim zdaniem przydał by się.

Ja chętnie by się podzielił z osobami wartymi tego jakimiś listami, modami, narzędziami, ciekawymi testami w szczególności z rosyjskiego SEO tylko komu to dawać? Takim xxxxxxxxxxx, xxxxxxxxxxxxx? Przeciecz taki użytkownicy wszytko już wiedzą i wszytko maja, lub jutro bedą puszczać płatne blasty na tych listach.

To tylko moje prywatne zdanie i osób z którymi kontaktuję się codzienne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym tutaj jakoś tak przysłowiowo "lizał du**ę", ale Maxpan ma całkowitą rację. Dział zamknięty by się przydał, nawet płatny (cena nie musi być ogromna, wydaje mi się, że wystarczy kilka zł na rozwój forum), a na pewno ograniczyło by się spamowanie w nim i trollowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiO marnieje, bo zrobiliście z niego drugie pozycjonowanie.pl, same spamerskie narzędzia i napierdalanka linkami, liczy się tylko skuteczność, choćby 2-tygodniowa, byle jak, byle szybciej, ban, filtr, nic to, więcej, więcej, wyścig, wyścig... SEO to nie MFA, ku..a!

[...]

Jak się siedzi przy szulerskim stoliku to na maniery nie ma co narzekać.

[...]

Znowu starym zwyczajem chciałem się z Tobą "poprztykać" :P ale cholera no nie mam o co się przyczepić ;) . Pierniczę wracam do focenia truskawek :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności