Skocz do zawartości

Gdzie podziało się stare, dobre PiO?


BlackSEO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

no dobra... w nawiązniu do pozycjonowania ...

dziś moje dziatki konczą 6 lat ... niby dzień Dziadostwa ... komu flaszke ? komu postawić :D

i tak dalej ... ;D

po 1,5L ciężko trybie wasze wypociny szczególnie Maxia ;) dobrze że działa F7 ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sobie wszedłem dzisiaj. Nie czytam nawet tego wątku od początku, bo szkoda mi czasu. Jednak jak już trafilem tutaj, to tak tylko "pożalę się", że po przejrzeniu kilku wątków i pojawianiu się "xD" - poddaję się i wracam do swojego zajęcia.

Już chyba wiecie, gdzie jest "stare pio" ;)

matkro - 9 lat doświadczenia.

mant.pl - 7 lat doświadczenia w branży SEO. Jesteśmy na rynku od 1 czerwca 2008 roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"stare pio" pije w zaciszu :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze ze jesteś wrogiem - szybko wykruszą starych, zostaną na lodzie :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jeż: pikna puenta :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jez :)

Również pisałem, z rok temu, o płatnym dostępie do PIO (lub płatnej części). W ramach nauki czytałem sporo starych tematów (od początku PIO)- kiedyś było inaczej ale zmieniło się nie tylko to forum. Jest inaczej, może gorzej ale na to rady chyba nie ma?

Szkoda, że nie mogę być modem :)

Dlaczego?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak piszecie o ostrzejszej moderacji a jednocześnie jak ktoś wyłapie odpoczynek na te 2 dni to zaraz płacz i pisze, że inni też tak robili :) Macie taki przycisk "Raport", korzystajcie. O ile nie jestem na wyjeździe to każdy raport sprawdzam, reszta moderatorów pewnie tak samo.

Co do trzymania totalnego "za mordę" to jestem swoją drogą przeciwnikiem - z kilku for zrezygnowałem przez modów - idiotów którzy cięli wszystkich za wszystko "bo tak mi się podoba". Regulaminu trzeba się trzymać ale nie oznacza to, że za pomyłkę/niewiedzę trzeba komuś odcinać dostęp do forum na miesiąc czy pół roku :)

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To se ne vrati... Panie, Panowie.

I z tym się trzeba pogodzić.

Co do porządku:

1. Płatny dostęp do forum - symboliczne 20 zł na rok.

2. Ogłoszenia - użyszkodnicy młodsi niż rok - płatność sms 2 zł plus VAT za ogłoszenie.

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności