Skocz do zawartości

Gdzie podziało się stare, dobre PiO?


BlackSEO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Szkoda, że nie mogę być modem :D

Dlaczego?

Bo też chciałbym, aby stare PiO wróciło :P

Ja dawałem już czego na PiO brakuje więc nie będę się powtarzał,

dodam jeszcze, że dział ogłoszenia powinien być płatny chociażby 3,66 za miesiąc (po miesiącu out z tematem), a żeby nie było:

viper134.png

Na początku tylko czytałem dlatego mało postów

na Konto viper134 z niewiadomych względów nie mogę się zalogować (admini milczą), ale w sumie lepiej :P

20zł za miesiąc... PiO jest warte trochę więcej - czasami mam wrażenie że jest tutaj lepiej niż na Maxiku (przepraszam jak kogoś uraziłem).

Mateusz

BTW: Pamiętacie to: https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=90648

Szykuję nową wersję :P

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada Fikasa z drugiego postu https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=90648 jest nadal aktualna :P

Nie pije (bo mam alergię na alkohol), nie biorę (i nie mam zamiaru próbować), nie palę (no może biernie jak trafi się jakiś klient który nie ma za grosz szacunku dla niepalącego), a z leków tylko Alli i Witaminki :P

A Wy zamiast cieszyć się z twórczości idioty to tylko narzekacie :D

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom forum się stabilizuje od lat, trzeba tylko trzymać rękę na pulsie i nie spać :D Popatrzcie na pozycjonowanie.pl (od kilku lat dogorywa i kona), WH (staż ale skwarki i smarki), WHT (solidna moderacja, poziom, nuda), Di (pycha, buta, brak akcji) - każde wybrało własną drogę a jednak tylko tutaj się coś dzieje! Pomijając popierdółki o telefonach i młodzieżowe fora.

ps. popatrzcie na usera Lisa, udziela sie w kontekstowej reklamie, ponad 2.200 postów merytorycznych wypowiedzi, żadnych prywatnych wycieczek, spamu, pogaduszek, zna ktoś drugiego takiego? A jest tutaj!

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie- właśnie o tym samym miałem pisać- PiO na tle podobnych for wypada najlepiej- panuje rodzinna atmosfera :) nie ma tematu którego nie można by poruszyć w dziale Pogaduszki, a mimo narzekań merytoryczne posty i tematy to nie egzotyka.

Moim zdaniem płatny dostęp do PiO by zabiło to forum, ale oczywiście osobiście bym zapłacił, co z tego, poza tym przerabianie największego forum branżowego, jednego z w ogóle największych w Polsce, byłoby po prostu...dziwne, więc skończcie wałkować ten temat.

Były... viper134 To potwierdza moją teorię że używki są po to żeby ludzie nie zwariowali ;) a tak na poważnie szczęśliwy ten co nie musi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładanie jakichkolwiek opłat nic nie da. No bo co to da? Powiedzmy, że płatność 1,23 z VAT SMSem za ogłoszenie - dla pisarza to jest jeden tekst napisany w 5 minut za 1,50zł (nie jestem pisarzem). Jeśli opłata będzie dużo większa to nie będzie sensu działu z ogłoszeniami bo nikt nie będzie dodawał (jest wiele miejsc w internecie na danie ogłoszenia za darmo). Tym samym forum (chociażby w stopniu kilkunastu-kilkudziesięciu użytkowników) straci zainteresowanie. Po prostu potrzeba większych konsekwencji w moderacji i na wstępie zrobić ograniczenia dla nowo zarejestrowanych. Np dział ogłoszenia od 100 postów a pisanie postów dopiero po np 30 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem te 5 stron tematu :jezyk1:

PiO przeżywa zmiany - stare dinozaury odeszły, niektóre się reaktywowały - Beerbant, Domains, Jeż czy Erbit - ja już po tych 4.5 roku na pio - swoje się naczytałem i powoli przechodzę na obserwowanie spraw z boku aniżeli zacięte dysksuje :) także chyba trzeba będzie się przyzwyczaić do nowych "gwiazd" na pio co to po 10 postach są ekspertami i radzą już innym ale proszę nie zapominać o ludziach co budowali branże seo w Polsce :P bez nich obawiam się, że nie żylibyśmy teraz z oszukiwania wyszukiwarki :)

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]PiO przeżywa zmiany - stare dinozaury odeszły, niektóre się reaktywowały - Beerbant, Domains, Jeż czy Erbit[...]

Kiedyś to ja byłem T-Rex, a teraz już bezzębny Roślinosaur :jezyk1:

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to ja byłem T-Rex, a teraz już bezzębny Roślinosaur :P

Jestem wegetarianinem (już 22 lata) więc pewnie też należę do tego gatunku :)

proszę nie zapominać o ludziach co budowali branże seo w Polsce :jezyk1:

Ten fragment wszyscy powinni sobie wziąć do serca. Zgromadzona tu wiedza powstawała dużym wysiłkiem wielu osób. A tak często nie chce się jednemu czy drugiemu użyć wyszukiwarki i poświęcić chwilę na znalezienie tematu który był wałkowany wiele razy.

Ponad rok siedziałem tutaj i się uczyłem przed rejestracją. Może dlatego, że od "młodego" byłem przyzwyczajony do przesiadywania w czytelniach. A teraz każdy chce prostej recepty na SEO i to już :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mi tam

Jak złożyć wniosek o zostanie moderatorem?

------------------------------------------------------------------------------------

Dział ogłoszenia płatny powinien być dla osób z limitem postów 100 oraz ze stażem większym niż 3 miesiące (lub 300 merytorycznych wpisów z podziękowaniami :))

A Płatne PiO?

Nie mówię tutaj o tym aby całe PiO było płatne niech sobie darmowe będzie, ale zrobić zamknięty dział (nie każdy powinien mieć tam dostęp mimo tego że zapłacił)

Co w zamkniętym dziale?

Może zrobimy m.in. to co jest na forach USA/UK (dział download) - admini kupują program i udostępniają klucze...

Obecne PiO...

trzeba zrobić dział FAQ z linkami do wszelkich wartościowych tematów, połączyć je ze starymi, śmieci usunąć lub przesunąć w kosz i zamknąć możliwość dodawania wpisów żeby ktoś ich nie odkopał :jezyk1:

Znalazłby się Grafik który zrobiłby nową skórkę?

Mała zrzutka a grafikę (w zamian za linki w stopce albo gdzieś :P)

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności