Skocz do zawartości

Gdzie podziało się stare, dobre PiO?


BlackSEO

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się najbardziej podoba idea płatnego działu z ogłoszeniami. To bardzo dobry pomysł.

Może nie płatne ale z podaniem pełnych danych osobowych , co moim zdaniem uciełoby wszystkie wałki i żenujące poziomem ogłoszenia rodem z przedszkola. Pozorna anonimowość skłania do pisania bzdur ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co do minimalnej ilości postów w celu wstawienia sygnatury to nieistotne jest czy będzie to 10 postów, czy 100, czy może nawet 1000 to bzdetne posty będą pojawiać się by tylko dobić do tej upragninej liczby. Już lepszym rozwiązaniem jest staż na forum niż liczba postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant - ciekawe tylko jak bedziesz weryfikowal te dane? Jak sprawdzisz czy ktos, podajac nawet adres, jest ta osoba za ktore sie podaje?

Nie ma takiej mozliwosci.

Oplata za ogloszenia bylaby o tyle dobra, ze nie byloby tak ze w kolko sa te same ogloszenia. Jak ktos sprzedaje jakies bezdety to jakby mial placic co drugi dzien nawet 2zl na sms'a to by sie zastanowil czy to warto oglaszac jak i tak nikt nie kupuje.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant - ciekawe tylko jak bedziesz weryfikowal te dane? Jak sprawdzisz czy ktos, podajac nawet adres, jest ta osoba za ktore sie podaje?

Nie ma takiej mozliwosci.

Jesteś pewny?

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Wy tak się uczepiliście tych ogłoszeń? ;) Czy poziom forum zależy od działu Ogłoszenia ? :)

Bo to jeden ze słabych punktów :)

Jak mówiłem im mniej chamstwa tym lepiej - brak chamstwa przyciąga bardziej niż chamstwo :P

Ponawiam pytanie, gdzie można złożyć podanie o moda ?

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ileż to już razy pojawiał się ten wątek ;)

Dużo z tego co nasz otacza można opisać prostym stwierdzeniem "tacy są teraz ludzie i taki jest świat".

PIO czy wyniki wyszukiwania , wszystko tworzą ludzie i jak widać co się dzieje to nie jest dobrze :)

Jedyne lekarstwo to lobotomia i wykasowanie pamięci z tego co już było , jak człowiek nie będzie pamiętał tego jak było to stan obecny nie będzie wydawał się taki nijaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant - ciekawe tylko jak bedziesz weryfikowal te dane?

Rynek weryfikuje dane, wystarczy, że będzie obowiązek podawania numeru telefonu, imienia i nazwiska czy pełnych danych . Gówniarzeria odpadnie na starcie. Nie wyobrażam sobie robienia jakichkolwiek interesów z kimś kto jest anonimowy czy niemożliwy do sprawdzenia.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mi tam

Jak złożyć wniosek o zostanie moderatorem?

najpierw zapoznaj się z regulaminem bo za kolejne ukryte reflinki dostaniesz tydzień odpoczynku :P

Jakie ukryte reflinki (zawsze pisze że jest ref, a pozatym od kiedy pisanie utm_source w linkach to ref? ja natym nie zarabiam ale poprostu ułatwiam zycie webmasterom kto linkuje :P - ała już wiem - w stopce, naprawiłem błąd i bardzo przepraszam każdemu mogło się zdarzyć :shout:

A tak swoją drogą dlaczego bez bana ani innej karty nie mogę się zalogować na swoje pierwotne konto?

[viper134] - pytanie zadawałem gdzie tylko i nikt nie odpowiada... miałem przez to prawie rok odpoczynku dopóki nie wpadłem na to jak to obejść i założyć nowe konto :)

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant - ciekawe tylko jak bedziesz weryfikowal te dane? Jak sprawdzisz czy ktos, podajac nawet adres, jest ta osoba za ktore sie podaje?

Nie ma takiej mozliwosci.

Jesteś pewny?

Tak jestem pewien. Nie masz absolutnie zadnej mozliwosci sprawdzenia tego. Podam dane np. sasiada i tel komorkowy prepaid Play (karta jest wazna 1 rok bez doladowan). I ciekawe jak teraz sprawdzisz czy to faktycznie ta osoba to sprzedaje.

Nie mowiac juz o tym, ze ktos by musial byc chory na glowe zeby weryfikowac te wszystkie oferty jak w tym dziale nie ma praktycznie zadnych ogloszen za kwote wieksza niz 100 zl. Z 50% to sprzedaz jakis dupereli w granicach 10 - 50 zl.

[edit]

Poza tym tak jak wlasnie mowisz Beerbant to rynek weryfikuje, a internet dziala tak ze wszyscy sa anonimowi i jakos wiekszosci to nie przeszkadza w robieniu interesow. Tym bardziej, ze nawet predzej wole przelac 50 zl komus kto ma nic ka PiO gimnazjalista15 niz np. botmasterowi 600$ z XR, a obie osoby sa dla mnie tak samo anonimowe.

Ja osobiscie w swoich ogloszeniach daje mozliwosc kupna przez allegro i jak ktos chce to aukcje wystawiam i luz.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem pewien. Nie masz absolutnie zadnej mozliwosci sprawdzenia tego. Podam dane np. sasiada i tel komorkowy prepaid Play (karta jest wazna 1 rok bez doladowan). I ciekawe jak teraz sprawdzisz czy to faktycznie ta osoba to sprzedaje.

no to pogratulować sąsiadowi który sie podłoży pod wałka, imię i nazwisko jak mniemam kupisz też w systemie prepaid ? :) właśnie takie podejście do sprawy mnie wkurw*** (bez urazy) ale zawsze w takich przypadkach pierwszym argumentem jaki pada to argument kombinacyjno / kanciarski ...

no comments

a internet dziala tak ze wszyscy sa anonimowi i jakos wiekszosci to nie przeszkadza w robieniu interesow.

nie internet tylkko internauci (taka istotna moim zdaniem różnica), dla mnie anonimowość to nic innego jak próba ukrycia czegoś "na sumieniu" ...

Wiekszości to nie przeszkadza powiadasz ? Zgadza się tylko ta wiekszość ma obrót w wysokości mniej więcej max 5%tej mniejszości.

Polecam zakupy w anonimowym sklepie internetowym :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant - nie zrozumiales pierwszej czesci - jak np. wejde na Twoja strone firmowa i podam pozniej w swoim ogloszeniu Twoje imie i nazwisko, NIP, REGON itp (oczywiscie bez Twojej zgody). a telefon do siebie to ciekawe jak to ktos zweryfikuje czy to sa moje dane czy kogos innego? Jeszcze jak sie bierze dane firmowe to pol biedy, a jak ktos wezmie jako osoba fizyczna (np. dane tego sasiada - be zjego zgody i wiedzy) tylko poda jakis adres to nie ma zadnej metody weryfikacji tego.

Jedynie kiedy ktos sie przekona ze dane sa flaszywe to jakby zostal oszukany i chcial egzekwowac zwrot kasy.

Abstrahujac juz od tego nie wiem w jaki sposob to podawanie danych zmieni PiO...

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności