Skocz do zawartości

Gdzie podziało się stare, dobre PiO?


BlackSEO

Rekomendowane odpowiedzi

miełem przez to pawie rok odpoczynku dopuki nie wpadłem na to jak to obejść i założyć nowe konto ;)

Podejrzewam, że taka pisownia nie przybliża Cię do funkcji moderatora ;)

Ała widzę i przepraszam zdarza mi się to bardzo rzadko i przepraszam z góry ;)

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie znalazłem jedno z ciekawszych ogłoszeń, które może odpowiedzieć na pytanie w jakim kierunku idzie PiO:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...=145990&hl=

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest coraz więcej takich ogłoszeń ;) Rejestrują się dzieciaki po 12 lat ;)

Pozdrawiam

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy nie znacie definicji serwisu społecznościowego? To przecież oczywiste w którą stronę idzie PIO. Niedługo zdjęcia w słitaśnych profilach, możliwość redagowania własnego blogaska i wiele innych. Nowy system ogłoszeń niczym gumtree to dopiero początek.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z niektórymi z forum bym sie spotkał bardzo chetnie ;)

pozycjonowanie stało się z czasem bardzo latwe i kazdy myslal ze moze to robic. Niestety realia sie zmienily i nowe pokolenie z czasem odpadnie i pozostaną nieliczni w tej branży którzy mają ekipe czas i środki na testowanie zachowań googla

Katalog franczyz - dodaj lub przeglądaj firmy

Pomysł na biznes - przeglądaj wiadomości biznesowe i pomysły na biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek_XX: Nie ma czasu ani potrzeby testować Google skoro można niskiem kosztem uruchomić rumaka/inne auto i zmierzyć efekty albo zmienić pozycjonowaną domenę przez 301. Pozycjonowanie to nie projektowanie stron, które każdy może zrobić wychodząc z założenia, że gust nie podlega jednoznacznym osądom. Nawet ta branża jakoś się broni przed zasypem smarkaterii z pirackimi PS. Nowe pokolenie nie odpadnie, z czasem zacznie wręcz dyktować własne warunki, a Klienci zaczną Ich słuchać. Leśne dziadki będą mogły pisać co najwyżej blogi, co to nie oni kiedyś..., ile to nie brali za frazę..., jak to nie rozpracowali algo..., itp. Kogo to będzie obchodzić? Na tym forum jest 30.000 użytkowników, same spece i żadnego który chciałby się uczyć. Zaklinacie rzeczywistość i tyle. Macie kilka cudaków z UK, którzy zagarnęli polskie SEO i próbujecie lizać ich po jajach by się przymilić, by coś skapło. To jest właśnie błędne koło, bo zaczniecie robić "opony" za 4 stówki i taniej... To ile weźmiecie za nisko i średniokonkurencyjne frazy? 5 dych? Jak zejdziecie z ceną to Beer Wam walnie po oczach kodeksem (sorry Krzysiek, ale ostatnio robisz takie rzeczy, że cycki opadają i mimo sympatii nie jestem w stanie tego bronić) i sztucznie podniesiecie ceny? Jak myślicie, że produkt lepszy wyprze dobry to źle myślicie. Jak myślicie, że jakość zastąpi bylejakoś to źle myślicie. Jak myślicie, że ceny wzrosną to źle myślicie. Ale sami musicie do tego dojrzeć. Tylko, że wtedy będziecie się musieli użerać nie z 30.000 pozycjonerów, ale z 300.000. I każdy z nich będzie specem z PiO. Tyle

ps. MaxPan: nie ma dobrej rosyjskiej wódki. Ale spoko, nie pierwszy raz p....sz bez składu...

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domains, widzę, że teksty rodem z Pulp Fiction wciąż żywe :rolleyes:

Nie ze wszystkim jednak co napisałeś mogę się zgodzić...

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiO skonczylo sie gdy pojawily sie sieci neuronowe zastepujace prawdziwych userow ;)

Oj nie czepiaj sie przecież ta ich dodawarka chyba do dziś działa!:)

To zamiast marudzić trzeba zorganizować jakieś spotkanie ;)

Najlepiej Warszawa/Poznan/Wrocław/Kraków:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności