Skocz do zawartości

Gdzie podziało się stare, dobre PiO?


BlackSEO

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomek_XX: wg.mnie jedyną barierą wejścia jest i będzie lenistwo:) Po co robić test skoro można czytać jakieś mity ? A poza tym metodami sprzed 4-5 lat można zrobić każdą średnią frazę z PL.

@domains: rozumiem że dla Ciebie Stolichnaya , Kauffman są z Wietnamu ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
MaxPan: nie ma dobrej rosyjskiej wódki. Ale spoko, nie pierwszy raz pi...sz bez składu...
:) nie pij więcej tej z Lidla ( za 12,99) bo złe robi jak widać .... ;). To ze ty nie piłeś dobrej rosyjskiej wódki to nie znaczę ze jej niema, nie będę opowiadać ze 100% Polskiej to już niema WCALE,w bo cały przemysl sprzedany angolom i Hamerykanom ale to już inna historia....

domains ,zdecydowanie kolejny

raz pi...sz bez składu...
- cytat to był,

A w kwestii merytorycznej dotyczącej pozycjonowania to mnie usypiasz, bo twoja logika lata po korytarzach wydrążonych alkoholem pozderzanej jakości, nie potrafię jej ( logiki)dostrzec, a może jej niema?

sorry Krzysiek, ale ostatnio robisz takie rzeczy, że cycki opadają
i się wydało ;) to masz cycki? a Beerbant robi to co chce i jeszcze za to kasę dostaje, wiec się nie martw o Krzyska i o stan jego umysłu, przynajmniej on ma jaja a nie cycki :D, życzliwy kolego, czy może koleżanko?
rumaka/inne auto i zmierzyć efekty albo zmienić pozycjonowaną domenę przez 301
nie czytaj tyle "tajemnej" wiedzy, bo nie jest tak jak gdzieś usłyszałeś a rumaka chyba na oczy nie widziałeś.

p.s Podsumowując : ogólnie szkoda czasu na te wypociny, pisane w języku rynsztokowym :D, po-prostu dodałem delikwenta( wiec już nic nie odpisuj) do ignorowanych jest tam zacne towarzystwo ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]@domains: rozumiem że dla Ciebie Stolichnaya , Kauffman są z Wietnamu ? :D

Jeśli dla Ciebie Stolichnaya jest dobrą wódką to faktycznie wypróbuj żmijówkę z Wietnamu.

Max, dzięki, w końcu znalazłem się na Twojej szacownej liście, zapewne w zacniejszym gronie niż Twoi rozmówcy. Bo gdybym, nie daj Boże, miał czerpać satysfakcję z rozmów z tak nijaką personą jak Ty...

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domains to troll, dyskusja z nim niema sensu

czepiasz się.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domains to troll, dyskusja z nim niema sensu

@domains Dołączył: 28.11.2004

@ProSEO-DE Dołączył: 20.02.2012

Raczej za mało czasu tu jesteś by szerzyć tego rodzaju poglądy :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIDO tez dołączył w 2004 roku i co z tego wynika ?W między czasie podpierniczyl kupę katalogów, precli, zaplecza do wielkiego barta, jest to wzór do naśladowania to chyba czegoś nie rozumiem. Zobacz kosz, niejaki TRENS wyciąga czyjeś "odkurzacze" na światło dienie, a użytkownicy klaszczą jego po głowie, tak , to spam, trzeba z tym walczyć. Obecnie chyba niema dnia zęby ktoś nie wyciagnal czyjegoś zaplecza jeśli wam to pasuje, proszę bardzo tylko nazywajcie rzeczy swoim imieniem, a nie zgrywajcie facetów którym cycki opadają ( cytat z domains)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Damian, nie zgadłeś :D

MaxPan, coś Ci się zepsuło - przecież dałeś mi ignora na forum kilka miesięcy temu i nie widzisz moich postów - tak to jakoś pisałeś prawda? :)

Skoro zaplecza bezpieczne, to skąd takie zgrabne przejścia od osoby domains do kapusiów raportujących cudze zaplecza?

P.S. Ludzi się nie klaszcze po głowie, chociaż tego o którym napisałeś powinno się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Max, od kontrowersyjnych poglądów do podpierniczania bardzo daleka droga. W stosunku do Ciebie @Domains przegiął i tyle. Nie ulega kwestii. Ale to nie powód, by klasyfikować go w jednej linii z kapusiami. Bo jeśli tak robisz bezpodstawnie to z kolei Ty przeginasz.

A wpisałem datę rejestracji tylko dlatego, by gość z miesięcznym kontem zostawił tego rodzaju oceny starszym stażem. Dla mnie nie jest to odpowiednie zachowanie. Ale to moja prywatna opinia, nie musisz się z nią zgadzać :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście śmieszy ta funkcja ignore. Dajcie sobie po pysku i wróćcie do rzeczywistości. Używanie tej "opcji" to pokazanie, że nie wyszło się jeszcze z piaskownicy. Nie przystoi się już w waszym wieku obrażać. Nie chcecie ze sobą gadać, to tego nie róbcie. Przynajmniej tego nie obwieszczajcie że się blokujecie bo raczej nikogo to nie obchodzi.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności