Skocz do zawartości

Gdzie podziało się stare, dobre PiO?


BlackSEO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

widzisz Iran ktoś dzieli się z toba wiedzą, nie wymądrza się, a ty strzelasz takie ogłoszenia

Witam potrzebuje doładować numer w sieci orange kwota 5zł, mam środki na paypal i w ten sposób chciałbym zapłacić tobie za doładowanie.

NIE MOŻE TO BYĆ "DOŁADOWANIE PRZEZ SMS" bo wtedy nie ma bonusu (albo kod ze zdrapki,albo doładowanie z konta bankowego).

W zamian mogę dodać ostatnio kupiony adres stronki dzięki któremu uzyskasz przez miesiąc darmowe blasty xrumer.

i morał jaki - warto było? Nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo szukałem alternatywy ,wiem że na pio ma dużo osób pay pal i cały czas ktoś jest online, nie tak jak na innych forach.Wcześniej długo szukałem w sieci alternatywy.

Dzięki za link , cóż ja to gdzie indziej widzę problem niż jakieś jedno marne ogłoszenie, no ale niektórzy lubią błyszczeć co zrobić :D

A ci co naprawdę pomagają to widać w postach na forum.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się podziało stare, dobre PiO? Skończyły sie pionierskie czasy SEO, więc skończyło się stare PiO. Czy "nowe" "PiO jest gorsze? Nie jestem o tym przekonany, bo kilka lat temu także róznie bywało.

Czasem sie zastanawiam jak by wyglądało zamknięte podforum dla zweryfikowanych po nazwisku, imieniu i firmie. :D

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem sie zastanawiam jak by wyglądało zamknięte podforum dla zweryfikowanych po nazwisku, imieniu i firmie
a były takie pomysły... Nadal uważam, że nie byłoby to głupie. Chociaż z drugiej strony zobacz, Ryśku, masz to na glucie i wnosi cokolwiek więcej?
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z nawrotem wścieklizny u Maxa, wklejam:

[...]@Domains przegiął i tyle. Nie ulega kwestii.[...]

1. Nie uważam bym przegiął. Przeginam często ze słownictwem, co racja to racja, choć moja logika jest spójna - jak się siedzi przy szulerskim stoliku (BH SEO) to się na poprawność językową (maniery) nie zważa. Moderatorzy wiedzą jak mi dać klapsa (w przeszłości, jak już pytacie o stare, dobre PiO - nie takie rzeczy się działy) i wiedzą że ja wiem, dla nich mogę zbastować, dla Maxów i innych nie mam zamiaru moderować swoich postów. I, proszę, nie uczcie alkoholika o wódkach, co prawda nie każdy taksiarz jest Kubicą, ale doświadczenia im nie można odmówić.

2. Krzysiek nie w takich potyczkach ze mną dawał sobie radę i mam wrażenie, że adwokaci pokroju Maxa Mu niepotrzebni. W jednym Go popieram, w innych sprawach - nie, tyle. Ani On nie beczy na forum, że Go nie lubię, ani ja i nie lecimy na swoje profile by odebrać sobie gwiazdki i wpisać w czarne kajeciki. Jak niektóre "w miarę polskojęzyczne, a już niestety dawno pełnoletnie" dzieci. Ale rozumiem, że Człowiek Radziecki tak ma, to bezwarunkowe, odruchem Pawłowa. Nie twierdzę, że ktoś kto leci do moderacji z byle donosikiem, robi insynuacje, raportuje, itp. lubi podpierniczać innych (TEGO NIE WIEM), ale może coś jest na rzeczy? Milicjanta jestem w stanie zrozumieć, ORMOwca jakoś nie.

3. Jeśli macie trochę instynktu zamozachowawczego to słuchajcie RÓWNIEŻ facetów, którzy może w dyplomacji mają braki, ale którzy bardzo rzadko w swojej branży się mylili (jakkolwiek zarozumiale to nie brzmi), zamiast cudaków od zmywaka z UK, 2 tygodniowego seo, karcenia innych na PiO, szkoleń przez skype'a i napierniczania rumakiem. Póki co to facet od pingomatu i sprzedaży jakichś spamerskich zabawek napisanych przez innych, nie będzie ze mną gadał o pozycjonowaniu, nie ma symetrii. I jak jeszcze raz usłyszę "ceny będą rosły a klienci wracali", to się porzygam jak po lekturze 99% ogłoszeń o pracę z wklejonym: "młody, kreatywny zespół"...

4. soon...

ps. "cycki opadają" - bodajże by Borgis 1998-2000, coś koło tego, Mydelniczka Allegro, nie pamiętam dokładnie. Funkcjonuje w tzw. slangu netowym. I też tyczyło męskich, no chyba że Maxowi zamiast "piersi" wyrosły sierp i młot.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności