Skocz do zawartości

Nie działa strona Sejmu


myszak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
11:49 - Nie działa strona rzecznika rządu www.pawelgras.pl. Do awarii doszło niedługo po wypowiedzi Pawła Grasia na temat awarii stron rządowych.

To pewnie całkowity przypadek. Te całe tłumaczenia są jakieś mętne, o ile można by było w to uwierzyć w przypadku "awarii" wieczornej (19-22), że to sprawa przeciążenia i "dużego zainteresowania", co to, o 4 w nocy też było takie ogromne zainteresowanie ze strony narodu?

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najzabawniejszy w tym wszystkim jest Pan Paweł Graś:
To nie jest atak hackerski

ale to tylko pokazuje poziom wiedzy naszych polityków... żenada(!)

A co ma/może odpowiedzieć? :)

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie, dlaczego na temat takich rzeczy wypowiadają się politycy, którzy nie mają kompletnie o takich sprawach pojęcia. Jestem ciekaw co by powiedział, jakiś rządowy informatyk na tą całą sytuację, chyba że oni też prezentują takie poziom wiedzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graś i cały ten sztab nierobów miał czas przygotować swoją wypowiedź, skonsultować z informatykami, ale wolał bełkotać bezczelnie o wzmożonym zainteresowaniu stronami rządowymi, zatem Tusk&Po albo są totalnymi kretynami albo za takich uważają społeczeństwo (skądinąd słusznie). Macie coście chcieli.

Przypomnę tylko, że gdy Kaczyński (polityk jednak starszej daty) zapytany ad hoc, nie znał definicji marihuany to śmiech się podniósł pod sufit. Ja, np. nie znam zwyczajów godowych puchacza norweskiego, co pewnie rozbawi ornitologów.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem na odwrót - nie rozumieją internetu i nie wiedzą jak z nim walczyć.

Sedno. Bo, że chcą walczyć z internetem, ostatnią niekontrolowaną ostoją wolności, to nie ulega wątpliwości. Nawet się z tym nie kryją: "Doradca prezydenta Tomasz Nałęcz stwierdził, że należy się cieszyć, że rząd jest otwarty na dyskusję. - Tu trzeba bardzo ostrożnie reglamentować wolność, żeby tego najważniejszego medium w komunikacji międzyludzkiej nie zwichnąć[...]"

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurza jak politycy mowią o tym że trzeba walczyć ze "szlamem" jaki sie w internecie pojawia, czyli wulgaryzmami, tylko ciekawe w jaki sposob chca to robić, a po drugie to że czegoś zakażą nic nie zmieni- go**o zawsze wyplynie na wierzch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności