Skocz do zawartości

[pomysł] Scraper i spinner tekstów z seokatalogów


www.skrypty.pro

Rekomendowane odpowiedzi

hehe ja nie próbuje nic wyciągnąć od Ciebie, nie lubię rozwiązań na tacy, a gdybym miał sam coś takie robić, to pewnie kombinowałbym na spokojnie :) Po prostu, chodzi mi o to, że wydaje mi się mało prawdopodobne, aby tak utworzony tekst był logiczny dla człowieka. Fakt faktem katalogi niemoderowana lub takie, gdzie administrator nie sprawdza dokładnie tekstu przeszłoby na spokojnie, problem mógłby być przy np katalogach gdzie admin sprawdza unikalność i sens opisu.

Co prawda, zgadza się sam tworzę oprogramowanie, ale skupiam się tylko i wyłącznie na generowaniu site etc... akurat rzeczy typu generowanie treści nie są moją specjalnością, dlatego nie tworzę takiego softu :)

Nie mniej jednak, życzę powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pewnie będzie pobierał teksty według kategorii i tworzył tekst, srapując po jednym zdaniu z trzech/czterech losowo wybranych opisów i sklejał w całość - jest taki soft już za wielką wodą

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robbieriviera

Będzie z 2 razy lepiej.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nazywa ten zagraniczny produkt bo chce na to rzucic okiem?

Ja ogolnie uwazam, ze to jest chamstwo z tymi opisami i tyle, a ten przyklad co podales to juz w ogole sa dokladnie te same zdania brane bez zadnej modyfikacji. Rownie dobrze mozna sobie w ten sposob krasc tresc z kazdej strony i mieszac po kropce zdania - efekt taki sam i sa juz takie narzedzia na polskim rynku np. Extreme Site Generator.

Poza tym to bedzie idealny sposob, zeby wylozyc kogos cale zaplecze jakie bedzie tym generowal.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec skąd wiesz ze twoje będzie lepsze?

No to teraz sytuacja jak z Mionem - wypowiedzialem sie tylko po opisie. Tekst u mnie bedzie bardziej losowy, lepiej zsynonimizowany (niż po zdaniu) i bardziej trafny (artykuły źródłowe będą na pewno dla danej frazy).

Jutro sam do tego siadam i za 2 dni będzie gotowe.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrypty, naprawdę ten skrypt o którym gada, Rob (jeśli mówimy o tym samym) robi znakomite teksty w EN, wiec myślałem ze porównywałeś.

zrozum jedno, przynajmniej ja kibicuje żebyś zrobił dobry soft, sam to kupie za 100 zl. Ale nie zachwalaj czegoś czego jeszcze nie widzieliśmy i będzie OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrypty, przyznam, że we mnie też masz potencjalnego Klienta, a seoki na tym nie ucierpią: jeśli tak miałoby być: już dawno by poleciały, bo bardzo dużo userów korzysta z opcji ctrl+C i ctrl+V, jeśli wiecie, o czym mówię :) a jeśli program będzie robił to, co skrypty obiecuje, to jeszcze doda do tego "mix" pomiędzy i to wystarczy dla botów G, żeby traktowały teksty jako unikalne, a jeśli do tego miałoby być w miarę sensowne... marzenie :)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie także chamstwo :) zostaw Seoki w spokoju :) a prawa autorskie twórców wpisów.

Zrób ankietę kto za a kto przeciw....

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bla bla bal @Skrypty daj najpierw kilka wygenerowanych tekstów na różne tematy do oceny a potem będziemy dyskutować, tak to szkoda czasu. Nie pisz skąd skrypt będzie brał źródło albo daj opcję na różne katalogi i skończy się lament nad losem tych tysięcy "wartościowych" seoków. Będzie dobry produkt to i klienci się znajdą nie ma tu czego badać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał MaxPan takie softy już są, choć nie potrzebując takich angielskich tekstów zapomniało mi się jakie :) Ale nawet w Senukex jest coś podobnego. Pobiera teksty z kilku miejsc (można zadeklarować ilość) i tworzy jeden, a jak jest podłączony spinner, to i synonimizuje, Co z tego wydzodzi - nigdy się temu specjalnie nie przyglądałem. :)

Ale z polskim będzie kaszana, nawet nie tworzenie jednego tekstu z kilku, ale jego synonimizowanie. To będzie masakra. No i jaki sens z seokatalogów? Przecież to stosunkowo krótkie teksty, a i tematyka zdecydowanie bardziej ograniczona, by tekst nadawał się do precli. Choć w sumie fajny byłby to soft ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak @skrypty.pro wrzuci przykładowe teksty, teraz mozna tylko gdybać,.

Pytanie tylko czy skrypt będzie brał pod uwagę tworzone teksty przez innych czy nie? Jeśli będzie leciał jednym schematem, będzie tworzył prawie identyczne teksty, w przypadku gdy będzie miał wielu użytkowników.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności