Skocz do zawartości

[pomysł] Scraper i spinner tekstów z seokatalogów


www.skrypty.pro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Skur*ysyństwo i złodziejstwo - takie 2 słowa bardziej mi pasują niż jedynie "chamstwo"

A mi bardziej pasuje dziecinada, humor,rozrywka pod to co piszesz.

Edit: Ktos ci ukradnie teksty masz prawo sie zgłosic do tej osoby by odpowiedziała za to

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skur*ysyństwo i złodziejstwo - takie 2 słowa bardziej mi pasują niż jedynie "chamstwo"

Całe pozycjonowanie to jedno wielkie... Wszystko zależy od tego kto, komu i co :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skur*ysyństwo i złodziejstwo - takie 2 słowa bardziej mi pasują niż jedynie "chamstwo"

A mi bardziej pasuje dziecinada, humor,rozrywka pod to co piszesz.

Edit: Ktos ci ukradnie teksty masz prawo sie zgłosic do tej osoby by odpowiedziała za to

Jak ktoś Tobie ukradnie portfel, to też będziesz się mógł do tegokogoś zgłosić, by "odpowiedział za to" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkiego podejdę z dozą ostrożności, dzisiaj jednak nie uda mi się tego dokończyć, jutro również mało czasu i tak do końca tygodnia.

3 osobom wyślę wersję za darmo do testów, proszę o info tutaj (MaxPan - odblokuj mnie, z chęcią Ci przesle do testów). Proszę o info tutaj w temacie, a nie na PW.

Porządny scraper artykułów już napisany, także gorsza część jest.

Dodatkowe info - jeśli skrypt powstanie i trafi do sprzedaży to tylko tutaj na forum. Będzie też kilka skryptów skąd będą pobierane artykuły.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrypt PHP. Wysle Ci w weekend pierwsza wersje, bedzie to scraper artykulow + generator artykulow. Takie opcje jak generator tytulow, podmiana znaków, synonimy dojdą dopiero jeśli Ty i te dwie osoby uznacie że warto rozwijać skrypt.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam aktualnie troche rzeczy na glownie, ale postaram sie jak najszybciej skonczyc i Ci przeslac. Choc nie jestem pewien czy skrypt bedzie na sprzedaz dla innych.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
manelo trocha czasu i jak, coś się ruszyło w tym temacie?\
Skrypt PHP. Wysle Ci w weekend pierwsza wersje,

nic nie dostałem ;)

MaxPan ... minęło troch więcej czasu ;) ... i co dostałeś ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności