Skocz do zawartości

ACTA vs. SEO/SEM


Rstaciak

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy sklep internetowy - konkurencyjny sklep ma podobne opisy towarów - składamy wniosek o zabezpieczenie naszych praw i wniosek o złamaniu praw autorskich - do czasu wyjaśnienia sprawy sklep konkurencji jest niedostępny w sieci . Najśmieszniejsze, że konkurencja w ten sam sposób może nas załatwić ....

i właśnie o tym mówiłem, jeśli to wejdzie w życie tak jak wszyscy się obawiają to będą donosy na dużą skalę.

Pozatym już widzę w oczach wyobraźni:

'Pani Krysia' przegląda internet gdy nagle przychodzi szef "Co Ty robisz!" - Pani Krystyna odpowiedziaszy spokojnie z uśmiechem 'przeglądam strony czy są zgodne z ustawą ACTA'.

ta ustawa to raj dla urzędników którzy się nudzą w pracy

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz historię Pana Kluski i firmy Optimus?

OT

szkoda że zaknęli bo płacili za to ze wysyła się do nich coś do naprawy to były czasy :)

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chandler: Sęk w tym, że nie wiesz tego, nie masz pewności jak daleko to zajdzie. Świat, w którym podejrzany ponosi koszty decyzji administracyjnych, by potem, ewentualnie, dochodzić swojej niewinności, to orwellowski porządek świata. "Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa". A my im na to pozwalamy, dając mandat na takie numery za pomocą karty do głosowania lub "konsultacji społecznych" (sic! ktoś widział takiego stwora na żywo?). Nie w referendum, bo tego się panicznie boją.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 50 lat nie widziałem jakiegokolwiek urzędnika odpowiedzialnego za cokolwiek ...

Mam troszkę mniej lat od Ciebie, nie mogę się zgodzić z Twoim stwierdzeniem... Urzędnik taki karany jest surowo awansem/premią/przeniesieniem na inne, lepiej płatne stanowisko :)

Politycy/urzędnicy nie mają odpowiedzialności karnej/materialnej za swoje postępowanie. Dlatego jest jak jest. Nie wiem czy tylko w Polsce ale żyję niestety tutaj i tutaj urzędnicy są bezkarni.

Pozostaje żywić nadzieję, że w tej jak i innych sprawach wykazywać się będą zawodową niekompetencją która skutkować będzie względnym utrzymaniem istniejącego stanu rzeczy.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACTA ma ogólnie druzgocące skutki dla całego internetu a logiczne, że na tym SEO/SEM ucierpi.

Jak czytam tą ustawę to myślę, że to jakiś zlepek ludzi na odwal się to napisało. W ogóle to kupy się nie trzyma i ktoś podstawowe idee oraz pojęcia myli.

Obecnie jak ktoś łamie prawo to jest ścigany przecież i nie wiem po co nowe regulacje.

Chyba, że nie mają już na co ustaw wydawać. Były ustawy o regulowaniu kształtu ogórków a teraz ACTA...

ta ustawa to raj dla urzędników którzy się nudzą w pracy

No chyba tak bo jak się idzie do urzędu to widać garstkę urzędników. A co robi reszta to kto to wie?

Może faktycznie się nudzą i ktoś im chciał robotę zapewnić. Idioci pełną gębą a najlepsze, że mało który polityk się oburza tym faktem i skąpi słowa.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma ;).

Metoda @zgreda plus dobre prywatne proxy ;) i internet z doładowaniem transferu i ACTA można mieć w ....nosie ;)

T.

w nosie to takie rozumowanie ma tylko logikę ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności