Skocz do zawartości

Dodatkowa domena


pminota

Rekomendowane odpowiedzi

:)

Pozycjonuje stronę z domeną https://nazwafirmy.strefa.pl . Zamówiłem domene w postaci: https://słowa-kluczowe.eu , chce ją podpiąć do mojej strony. Teraz zastanawiam się jak zrobić przekierowanie?

Z adresu https://nazwafirmy.strefa.pl na https://słowa-kluczowe.eu czy odwrotnie? Co będzie bardziej korzystne? Strona jest głównie wypozycjonowana na katalogach. Warto jest podpiąć dodatkową domene? U konkurencji zauważyłem takie rozwiązanie: na stronie jest link do strony głównej który prowadzi do domeny ze słowem kluczowym ktora jest przekierowana na właściwy adres strony? Czy to jest spam? Czy to dobre rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo zrozumiałem Twe dosc zagmatwane pomysły..

Nową domenę przekierowc 301 na starą ? W jakim celu ?

Czy wiesz co daje przekierowanie (jakie są efekty przekierowania)?

Po co byla kupiona domena !?

Jesli odopowiesz sobie sam na dwa ostatnie pytania to rozwiązesz swój problem.

Jesli nie odpowiesz - to masz dwa wyjscia : 1. czytac forum az do zrozumienia sprawy, 2. Nie brac sie za cos czego sie nie rozumie i zlecic to innym.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce już teraz przekierowywać, dopiero po 7 kwietnia. Zastanawiam się czy mi coś to da jeśli, kupię nową domene .eu która będzie zawierała słowa kluczowe i przekieruje starą domene (która nie ma słów kluczowych) na nową ? Czy zaszkodzi to pozycji mojej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce już teraz przekierowywać, dopiero po 7 kwietnia.
najpierw musisz dożyć do 7 kwietnia i mieć zarejestrowaną przedmiotową domenę hi :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz też wiedzieć że na domeny .eu będzie wielu chętnych i mimo że masz (tak sądzę) prerejestrację na domenę wcale jej dostać nie musisz.

Są różne zdania - jedni twierdzą że będzie liczyła się kolejność zgłoszeń, inni że pierwszeństwo będą miały "duże firmy) a inni że trzeba udowodnić związek działalności z domeną.

Wiesz pewnie że np. domena Mcdonalds.eu mogłaby kosztować na rynku do 100 tys. a komisja europejska takich przypadków chciała uniknąć.

ps. ja jedną domenę .eu mam zamówioną w 3 firmach :)

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz też wiedzieć że na domeny .eu będzie wielu chętnych i mimo że masz (tak sądzę) prerejestrację na domenę wcale jej dostać nie musisz...

... NO właśnie :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma się liczyć wyłączność na znak towarowy, potem zarejestrowany znak towarowy w ue, potem nazwa firmy, potem obywatel z kraju ue, i pewnie jeszcze inne czynniki.

Jeżeli zrobie przekierowanie na nową domene to stara domena może mi wylecieć np. z dmoza za to że jest redirectem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrobie przekierowanie na nową domene to stara domena może mi wylecieć np. z dmoza za to że jest redirectem?
Wybaczcie ze nietematyczne odpowiedzi :spam:Nie masz teraz większych zmartwień ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności