Skocz do zawartości

Pozycjonowanie stron... - po angielsku :P


fibonacci

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze jest to, że promotor uważa, że m.in. takie słowo jak: linki - nie powinno paść w mojej pracy i mam je zamienić na odsyłacze.

Do jasnej ciasnej! W cytacie z Googla pada to słowo, a ja użyć go nie mogę - chore! :P

A jak pyta: "Co to jest linkowanie? Nie ma takiego słowa w języku polskim." - ... brak słów! Weź tu napisz prace fachową! :(

120x20.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że promotor uważa, że m.in. takie słowo jak: linki - nie powinno paść w mojej pracy i mam je zamienić na odsyłacze.

Do jasnej ciasnej! W cytacie z Googla pada to słowo, a ja użyć go nie mogę - chore! :P

A jak pyta: "Co to jest linkowanie? Nie ma takiego słowa w języku polskim."

it is link building :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że promotor uważa, że m.in. takie słowo jak: linki - nie powinno paść w mojej pracy i mam je zamienić na odsyłacze.

Do jasnej ciasnej! W cytacie z Googla pada to słowo, a ja użyć go nie mogę - chore! :D

A jak pyta: "Co to jest linkowanie? Nie ma takiego słowa w języku polskim." - ... brak słów! Weź tu napisz prace fachową! :)

Też mieliśmy ten problem z BD pisząc książkę. Poprawna nazwa to hiperłącze. Udało nam się jednak przekonać wydawnictwo i korektę językową do zaakceptowania słowa link i jego odmian.

Możesz w pracy się powołać na literaturę i nie powinien się nikt tego czepiać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności