Skocz do zawartości

Utrata miejsca w google


Sanchez Spinoza

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm byłem w googlach na 4 miejscu z moją stroną i dziś patrze a tu ni stąd ni z owąd wylądowałęm na 3 podstronie.

A ciągle dodaje do katalogów i wymianiema sie linkami itd. i żeby tak z dnia na dzień upaść tak nisko?

Jak temu zaradzić? czy mam na to wpływ?

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tju

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre qlweby są tak ustawione, iż pokazują ileś tam ostatnich wpisów na wszystkich, lub prawie wszystkich podstronach.

Z doświadczenia wiem, iż jeżeli google zliczy tego dużo, co z kolei można wywnioskować po dużej ilości "wpisów zawierających warunek https://www.twojastrona.com", to po pewnym czasie gdy owe linki zniknął i google to zobaczy, strona może dostać bana i nie jest to żaden filtr na słowa kluczowe.

Z tego co pamiętam jeszcze koło października, no może nawet koło listopada, gdy wpadło się z qlwebami w ten sposób to nic się nie działo (chyba nawet to działało pozytywnie), ale po Jaggerze... sam zresztą wiesz.

Pozdrówka :D

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google szaleje, ja z 5 miejsca jestem na 1 z czego się raczej nie cieszę bo zbyt szybko na nie wpadłem.

Fakt że na innym DC jestem 4-5 ale kilku 1.

Nie wiem, abym nie spadł.

Faktem jest że pod względem linków wyprzedzam innych na każdej linii, ale nie wiem co google zamierza ze mną zrobić (lub gdzie wsadzić).

Jak narazie zadowolenie i obawy. :D:P:victory:

ps - może teraz jesteś na odpowiednim miejscu :D

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Heheh dziś za to jestem nie na 3 podstronie a na 8 miescu na 1 stronie.

Dziwne te google.

Pozdr.

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności