Skocz do zawartości

[UWAGA] Włamania na skrzynki pocztowe


SeoFrog

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przedstawie dzisiaj swoją sytuację, próbując zalogować się na swoja skrzynkę pocztową (tlen) otrzymałem informację 'Konto zostało zablokowane przez administratora'. Oczywiście zadzwoniłem na infolinie O2, otrzymałem odpowiedź że konto zostało zablokowane z powodu znalezienia mojego loginu z hasłem jak i z 10tyś innych użytkowników na stronie pastebin.ru.

Zhakowane konta możecie zobaczyć na: https://pastebin.ru/p9vAFu0Y, jeżeli ktoś znajdzie swój email, niech zmieni swoje hasła na innych portalach/ stronach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi jakieś moja droga bo nie widzę :D .

T.

może to: "1111111111" tych jedynek jest tak dużo że gdybym ja miał wpisywać to hasło to na 100% bym się pomylił :-)

"Ale kochany! Nie ma żadne "tylko"! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"
1% dla Antka

Ania M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konrad21061991@tlen.pl:zaq12wsx

nie uważasz, że trudne? :D

A nie jest? Szpecjaliści, którzy wdrażli kiedyś w firmie CDN'a Comarcha ustawili takie hasło administratora na serwer główny. Troche się wkur*ili jak im ustawiłem na coś w tym stylu: @#DQEF$%Ywer3$

Poprawiali mi humor każdego ranka jak z kartką papieru zaczynali pracę na serwerze :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pio też proponuje sobie zmienić hasełka przez tych którzy mają łatwiutkie, nie jest trudno napisać taki programik co będzie próbował się logować do użytkowników standardowymi hasłami typu 123456 qwerty, 12345 tutaj przykład takiego programiku

Sprzedam komplet 25 programów do pozycjonowania za 69zł - szczegóły na stronie spambot.pl SEO -
wystawiam fv vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma haseł nie do zgadnięcia/odkrycia/złamania, problemem jest kwestia czasu. Dlatego nie trzeba patrzeć na to, aby hasło było nie do zapamiętania nawet dla Einsteina, ale by je często zmieniać. I nie chodzi tu o zmianę tylko ostatniej cyferki.

Kolega pracuje na infolinii jednej z sieci komórkowych, opowiadał jak kiedyś dzwoniła klientka, bo chciała coś tam sprawdzić. Kolega prosi o podanie hasła klienta, ta odpowiada coś w stylu ewa4, a kolega mówi, że niestety nie. Na to klientka "no tak, mamy październik!" i podaje hasło ewa10 ;)

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności