Skocz do zawartości

A co sądziecie o AdMailer, uzywa ktos?


Qwerty123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak w temacie.

Szukam od jakiegoś czasu narzędzia do email marketingu, nie chcę płacić za każdego maila czy bezsebsowny abonamet. Wiem że podobne programy mozna kupić na alegro już za 30zł. Chcę wiedzieć czy jest on wart swojej ceny, jakie sa najwieksze wady i jakie najwieksze zalety?

Testawałem freebota, implebota, freshmaila. Nie mam im w sumie nic do zarzucenia ale chcę mieć program na własnośc a nie płacić za wysyłanie reklam na skrzynki.

Bardzo prosze o opinnie.

Widziałem że było poruszenie przy opiniach Addera więc kryptoreklama raczej bedzie rozpoznana przez forumowiczów. Prosze o prawdziwe opinnie ewentualnie polecenie jakiegoś naprawdę dobrego oprogramowania do email marketingu, ale tylko przy jednorazowym zakupie bez żadnych abonamentów i innych haraczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem trochę o tym AnoMailu ale on nie jest już rozwijany, jest owszem jakaś tam pomoc techniczna ale ostatnia aktualizacja jest bodajże z 2007roku. Funkcji ma niby sporo ale nie wiem czy nie jest "za stary"

Dobrze żeby ktoś się jeszcze wypowiedział kto na nim pracuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

I co nikt więcej nic nie powie o AdMailer? Nikt nie używa Enterso? Ja się zraziłem ich poprzednim programem, ale może dam szansę temu od maili. Dzisiaj dostałem od nich maila z propozycją zakupu, ale mam setki pytań co do tego programu, dlatego fajnie jeśli ktoś z was miał z nim styczność i może się pochwalić.

Jak się uczysz angielskiego, ale się nauczyć nie możesz, to może mogę Ci jakoś pomóc? Taki oto angielski projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności