Skocz do zawartości

Nowy skrypt katalogu! 1.1 pierwsze testy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 554
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Po umieszczeniu plików koniecznie należy wejść w konfigurację i (choćby bez żadnych zmian) ale trzeba ją zapisać

Lubomir, a zastosowłeś się do mojej wskazówki upgradowej? Jeśli nie zapisałeś konfiguracji napewno miałeś dzielenie przez 0 bo skrypt nie miał skąd brać informacji po ile chcesz plików w mapie :D usuń pliki map, zapisz konfigurację i spróbuj jeszcze raz

W mapach w pliku xml generowanym dla wpisów pojawia się & zamiast & i validator zgłasza błąd

ok, rzucę na to jeszcze raz okiem ale sprawdzałem 3 razy przed udostępnieniem modułu czy jest wszędzie & w generowanych linkach

Już działa import meta-znaczników (wcześniej nie działał)

ja wiem, że wcześniej nie działał i naprawdę pisałem wcześniej na forum abyście nie zwracali na to uwagi :)

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek po ubgradzie katalog chodzi mi jak wielki ślikam zanim dostałem się do "Konfiguracji" minęło z 10 minut.

I katalog przestal chodzić.

Zaraz będę jeszcze raz chyba wrzucał wszystko.

A jak Site Map generowałem innym narzedziem to też powinno pojść ? Czy mini.otwarty.pl przystosowany tylko do twojego narzedzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

°K°, o ile dobrze pamiętam jedziesz na ErrorDoc, być może brak danych w konfiguracji coś tu jest winny, dodaj z poziomu phpMyAdmin poniższe rekordy do tabeli konfiguracja (tylko zmień prefix na własny):

mysql_query("INSERT INTO `".$_POST[prefix]."konfiguracja` VALUES ('m7', '1')");
mysql_query("INSERT INTO `".$_POST[prefix]."konfiguracja` VALUES ('s1', '5000')");
mysql_query("INSERT INTO `".$_POST[prefix]."konfiguracja` VALUES ('s2', 'googleNumerWeryf')");
mysql_query("INSERT INTO `".$_POST[prefix]."konfiguracja` VALUES ('s3', '2')");

Jesli to nie pomoże odpal instalatora na nowo. Najnowszy zip zawiera poprawiony plik do obsługi ErrorDoc.

Mapy z poziomu "otwarty.pl mini" tworzy się w kilka sekund. Nic nie stoi na przeszkodzie abyć do map korzystał z dowolnego innego programu. Takich map skrypt jednak nie będzie ich widział a w planach są alerty w stylu "mapy są starsze niż 7 dni, zalecane jest aby odświeżyć zestaw map".

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavel, widać 3 razy sprawdzane to jeszzce mało, dzięki za zwrócenie uwagi, już mam linię z błedem.

W pliku xml_export.php zamieniamy & na & w linii 335

czyli z

$url = "$adres$cfg[f1].php?a=szcz&id=$lista[id]";

na

$url = "$adres$cfg[f1].php?a=szcz&id=$lista[id]";

i teraz powinno działać bez zarzutu, jeszcze raz dzięki

Laki, błędy wywalało tylko gdy przepisywanie było wyłączone czyli na linkach z ? i parametrami.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja dorzucę swoje 3 grosze.

Ten skrypt jest rewelacyjny. Krótki raport z moich testów.

Instalacja i konfiguracja prosta i szybka super.

Eksport z cncat ver 1.4 bez najmniejszych problemów. Jak dla mnie rewelacja.

Import do katalogu ponad 1400 rekordów bezbłędny.

Sitemapy dla google wygenerowane bez problemów.

Co tu więcej mówić. To poprostu działa rewelacyjnie. Kawał świetnej roboty. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem Piotrek, po nowej instalacji muli nadal strasznie i już nie mam pomysłów dlaczego.

Być może coś mi internet szwankuje bo innych pomysłów nie mam:

https://www.katalog.newfiles.pl niech ktoś zarzuci okiem, i wejdzie w kilka podkategori i powie czy muli.

Bo jak Muli to musiałem popełnić błąd w czymś.

Ps. Chociaż wydaje mi się, że to muli przez site map, zaraz chyba zainstaluje sobie twoje narzedzie i generne mape jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

°K°, jeśli masz na 100% aktualne pliki i bazę wersję to zakomentuj ErrorDocument w .htaccess (i wyłącz przepisywanie w konfiguracji) a potem sprawdź jak będzie chodzić na linkach z parametrami...

na etapie wyświetlania treści pliki map nie mają kompletnie żadnego wpływu

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem Piotrek, po nowej instalacji muli nadal strasznie i już nie mam pomysłów dlaczego.

Być może coś mi internet szwankuje bo innych pomysłów nie mam:

https://www.katalog.newfiles.pl niech ktoś zarzuci okiem, i wejdzie w kilka podkategori i powie czy muli.

Bo jak Muli to musiałem popełnić błąd w czymś.

Ps. Chociaż wydaje mi się, że to muli przez site map, zaraz chyba zainstaluje sobie twoje narzedzie i generne mape jeszcze raz.

Bylem u Ciebie ... szybko i bez problemow.

...nic nie dzieje się bez przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności