Skocz do zawartości

Nowy skrypt katalogu! 1.1 pierwsze testy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 554
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mm, świetny katalog. Qlweb siłą rzeczy został usunięty :).

Potestuję sobie, zobaczymy, co z tego wyniknie ;).

Zamiast siedzieć cały dzień na forum pograj sobie w fajne gry flash. Możesz też przejrzeć katalog stron (łączny PR=666 :P) i oczywiście dodać tam swój link.

Masz 13 lat? Kup sobie takie ściągi, będziesz dżezi! :-)

Sprzedam linki z PR5, www.php-fusion.pl - info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem go sobie ale cos mnei zdziwlo... na stronie glownej pisze

Witamy w wersji 1.0 demonstracyjnej najlepszego skryptu katalogu jaki powstał do tej pory i jest bezpłatnie udostępniany :-) Zobacz demo menu administracyjnego.

Odwiedź stronę domową skryptu "otwarty.pl mini" i zobacz inne serwisy w których wdrożony został katalog.

sciagnolem przed chwial z 1 strony ten skrypt... ;-)

mozna by to poprawic bo wprowdza w blad

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AQQry, no bez jaj... wszystko co pojawia się po zainstalowaniu jest tylko i wyłacznie domyślną, przykładową treścią, którą możesz a wręcz powinieneś sobie zmienić.

Skoro zainstalowałeś skrypt to połaź trochę po swoim menu administracyjnym. Jeśli naprawdę nie możesz znaleźć zmiany tekstu powitalnego to wejdź do swojego menu, do zakładki "Wygląd" i w niej od razu w "Podstawowych elementach" masz pola tekstowe pod swój indywidualny nagłówek, stopkę, szerokości oraz tekst powitalny - wprowadź własny bądź zostaw pole puste.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko :) naprawde nie zrozumiałem co miałeś na myśli, i chyba dalej nie wiem o co konkretnie Ci chodzi ;) Wersja która jest dostępna i którą zainstalowałeś to wersja 1.0 (i oczywiście będzie Ci chodzić) a nie 1.1 :)

1.1 wymaga jeszcze kilku poprawek na które przez kilka ostatnich dni nie bardzo miałem czas, nie chcę strzelać ale za jakiś tydzień powinna być gotowa

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

musicie mi wybaczyć, ale od czasu do czasu muszę zrobić coś za pieniądze :D miałem nadzieję szybciej się uwinąć ze sklepem z oknami dachowymi - na szczęście jest już na ukończeniu więc lada chwila będę mógł wrócić do "mini". Jeśli znajdziecie chwilę to potestujcie mechanizm dodawania produktów do "koszyko-kalkulacji" - za wszelkie opinie z góry dziękuję... jest założony wątek w części "Strony do Oceny" -> https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?s...opic=16250&st=0

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, jak teraz na wersji 1.0 sobie ładnie wszystko skonfiguruje, poustawiam w css i ogolnie wyglad i zawartosc, to jak poscisz wersje 1.1 to bede musial robic wszystko od nowa, czy bedzie jakis update instalacyjny, ktory tylko wprowadzi do mojego zainstalowanego katalogu nowe rozwiazania?

Moze to głupie pytanie, ale nie jestem obeznany w tych temach- stawiam moj pierwszy w zyciu katalog, wiec wole sie upewnic ze moja obecna praca nie pojdzie na marne.

Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tetuję Katalog Piotra (www.katalog.atom.radom.pl). Utworzyłem kategorię FIRMY następnie podkategorię RADOM. Chcę dodać stronę i wyświetla błąd:

Błąd! Nie mogę się połaczyć ze stroną aby pobrać jej tytuł, opis i słowa kluczowe.

W czym może być problem? Dodam, że taki błąd wyświetla się przy każdej próbie dodania jakiejkolwiek strony.

Atom

[edit]

Już znalazłem problem. Ustawiłem Metoda łączenia się z serwerami: na CURL i działa.

[/edit]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności