Skocz do zawartości

Nowy skrypt katalogu! 1.1 pierwsze testy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 554
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Szukajac czegos zupełnie innego znalazłem ten bład co wczesniej pisałem i rozwiazalem moj problem.

W pliczku .../otwarty_disp/op.php brakuje przy funkcjach dodawanej subkategori:

strony głównej</a>.";

dlatego brakowalo tej strony glownej i wszystko wskakiwalo jako odnosnik.

W pliczku tym sa tez te informacje, co sie ich nie da sformatowac z Poziomu PA, ja sobie dodalem do nich div z id i teraz z poziomu PA mozna je formatowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek

No tak o tym mowilem ja zawsze przechodze do "Lista wpisów nieaktywnych" i tam mam ladnie opcje aktywuj, usun, tytuł, link i wlasnie brakuje mi tylko tych kategori gdzie to jest wpisane. Moze jak bym sie w to zaglebil to zrobil bym taki bajer choc pewnie sporo by mi to czasu i sil kosztowalo :D A jezeli to dla Ciebie nie jest za duzy problem to fajne to by bylo :hmmm:

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

°K°: aktualnie nie ma blokady, możesz próbować logować się do panelu tyle razy ile chcesz.

Jeśli masz stałe IP, najrozsądniej jest zezwolić poprzez .htaccess tylko Twojemu IP korzystać z panelu administracyjnego.

Ptaq: wiem co masz na myśli, da się zrobić podgląd, ale żebyś potem nie chciał rozpinać wpisu od podkategorii z tego poziomu bo to byłaby już przesada ;)

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, a wszystkich innych wpuszcza, weź sobie teraz ręcznie zmień hasło w pliku otwarty_inc/config.php bo Ci jeszcze napsują ;)

jesli nie możesz się zalogować do własnego panelu usuń pliki cookie i internetowe pliki tymczasowe swojej przeglądarki, prawie zawsze pomaga

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że zauważyłem drobny bład przy okazji zarządzania treścią bloków.

Kiedy bowiem w treści bloku wpiszemy:

<textarea>
blablablabla
</textarea>
przykładowy tekst po textarea

Po czym zapiszemy zmiany, tag kończący </textarea> jest iterpretowany jako kończący dla bloku i się dalsze zarządzanie blokiem z poziomu www wysypuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam następujący błąd :/

nie mogę wyeksportować bazy...

a jak próbuję zaimportować starą bazę na innym katalogu (też mini) to dodaje mi tylko 24 wpisy i parę kategorii mimo iż jest tego dużo więcej...

plik xml - https://link-directory.eofe.info/otwarty_pelna_kopia.xml

na samym dole jest jakis błąd :D

odświeżenie pełnej kopii po jakimś czasie wywala błąd - Nie można znaleść serwera... :D

dodam też, że nie działa mi import bazy wyeksportowanej z CNCata oczywiście Twoim Piotrze skryptem...

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tag kończący </textarea> jest iterpretowany jako kończący dla bloku i się dalsze zarządzanie blokiem z poziomu www wysypuje...

Tak, u mnie też coś takiego zauważyłam. A wygląda to tak:

https://img154.imageshack.us/img154/5619/mini4dv.png

Zamiast siedzieć cały dzień na forum pograj sobie w fajne gry flash. Możesz też przejrzeć katalog stron (łączny PR=666 :P) i oczywiście dodać tam swój link.

Masz 13 lat? Kup sobie takie ściągi, będziesz dżezi! :-)

Sprzedam linki z PR5, www.php-fusion.pl - info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testowa wersja na www.e-katalog.eu - jak narazie wszystko działa bez problemu :)

Według mnie nie wszystko działa OK, bo zapomniałeś o udostepnieniu w panelu możliwości zgłaszania podkategorii, oraz sugerowania stron w podkategoriach. Masz to wyłączone.... ;)

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to celowo? Katalog tylko dla "wybrańców"? :D

Zamiast siedzieć cały dzień na forum pograj sobie w fajne gry flash. Możesz też przejrzeć katalog stron (łączny PR=666 :P) i oczywiście dodać tam swój link.

Masz 13 lat? Kup sobie takie ściągi, będziesz dżezi! :-)

Sprzedam linki z PR5, www.php-fusion.pl - info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły pomysł na wzór tego katalogu powstaną: Zamknięte Katalogi Stron całkiem sympatyczna nazwa, ale katalog traci na funkcjonalności. No cóż, może to jakieś przeoczenie ze strony Camel'a?

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności