Skocz do zawartości

Nowy skrypt katalogu! 1.1 pierwsze testy


Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, chociaż zaraz po instalacji Otwarty Mini ustawiony jest na sugerowane kategorie/subkategorie/strony - albo zmienił to celowo, albo bawił się ustawieniami i zapomniał zmienić :D.

Mniejsza z tym, jeden katalog mniej czy więcej różnicy raczej nie zrobi. Chyba że Camel odblokuje możliwość dodawania stron :).

Zamiast siedzieć cały dzień na forum pograj sobie w fajne gry flash. Możesz też przejrzeć katalog stron (łączny PR=666 :P) i oczywiście dodać tam swój link.

Masz 13 lat? Kup sobie takie ściągi, będziesz dżezi! :-)

Sprzedam linki z PR5, www.php-fusion.pl - info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 554
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Po zasugerowaniu nowe podkategorii jest napis:

Dziękujemy za zgłoszenie nowej podkategorii. Postaramy się w jak najkrótszym czasie zweryfikować możliwości dodania jej do naszego katalogu. Aby kontynuować przejdź do

Do czego mam przejść skoro nie ma linku? Posprawdzaj wszystkie komunikaty jakie wyświetlają się użytkownikom odwiedzającym Twój katalog.

To Twój katalog, ale osobiście uniemożliwienie userowi dodania podkategorii jest uciążliwe. Mnie osobiście to zniechęca do takiego katalogu. Nie masz w swoim katalog podkategorii, tak więc żeby dodać stronę trzeba je sugerować i teraz muszę czekać, aż je zaakceptujesz. Mogę ci zagwarantować, że większość już nie powróci do takiego katalogu, gdzie trzeba czekać na akceptację podkategorii, a potem drugie tyle trzeba czekać na akceptację lub nie zasugerowanej strony. User musi czekać 2 razy. Mało kto jest taki cierpliwy.

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, już jest bez mojej akceptacji, osobiście muszę to rozwiązać inaczej, jeszcze nie wiem jak ale jakoś nad tym pomyślę. Nie jestem zbytion skory do samodzielnego zakładania kategorii czy subkategorii bo jest dużo osób które się będą wygłupiać i spędze więcej czasu na kasowanie wygłupów niż na ich akceptowaniu,... Ale dzięki za uwagi,. w każdym bądz razie twoje czy kogokolwiek uwagi są dla mnie cenne :D

Forum zwalczające depresję www.psychocafe.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle wystarczy po prostu co jakiś czas przejrzeć kategorie i wyrzucić niepotrzebne, założone przez przypadek albo dla żartu, subkategorie. A jeśli chcesz po prostu uniemożliwić użytkownikom zakładanie subkategorii, to sam załóż ich dostateczną ilość - inaczej tak jak napisał MartinB - zniechęci ich czekanie i nie wrócą już do twojego katalogu.

Zamiast siedzieć cały dzień na forum pograj sobie w fajne gry flash. Możesz też przejrzeć katalog stron (łączny PR=666 :P) i oczywiście dodać tam swój link.

Masz 13 lat? Kup sobie takie ściągi, będziesz dżezi! :-)

Sprzedam linki z PR5, www.php-fusion.pl - info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o dodanie jeszcze raz

No tak - najpierw trzeba było dodać odpowiednie podkategorie, poczekać dzień żeby zobaczyć, czy zostały dodane, potem dodać wpisy, znowu odczekać dzień i sprawdzić, czy przeszły przez moderkę - a teraz mówisz, że straciłeś bazę i mam znowu przejść przez to wszystko? ;)

Ten katalog jest zdecydowanie nie na moje nerwy :D.

//Edit:

Dziękujemy za zgłoszenie nowej podkategorii. Postaramy się w jak najkrótszym czasie zweryfikować możliwości dodania jej do naszego katalogu. Aby kontynuować przejdź do

Znowu to o czym mówił MartinB.

Zamiast siedzieć cały dzień na forum pograj sobie w fajne gry flash. Możesz też przejrzeć katalog stron (łączny PR=666 :P) i oczywiście dodać tam swój link.

Masz 13 lat? Kup sobie takie ściągi, będziesz dżezi! :-)

Sprzedam linki z PR5, www.php-fusion.pl - info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;):D kategorie dodane, kategorie i sbukategorie zrobione bez potwierdzenia - wpisy jedynie do zatwierdzania, dodaj strony zaraz je zaakceptuje.

czy w tym katalogu będzie opcja linku zwrotnego?

lub wyszukiwanie stron od strony uzytkownika lub admina?

pytanie skierowane do autora....

Forum zwalczające depresję www.psychocafe.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nie ludzie tych tokenów, no ale to Twój katalog ;)

Co do wyszukiwarki - to skoro nie możesz poczekać cierpliwie do kolejnej wersji katalogu, to zrób sobie sam. To jest skrypt otwarty, tak więc wszystko możesz dorobić i przerobić sam. Nie masz ograniczeń w postaci braku dostępu do kodu strony - nie jest zakodowany.

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie "wbudować" googlarkę - tak będzie najprościej.

Wyszukiwarka ma być dostępna w nastepnej wersji.

Zamiast siedzieć cały dzień na forum pograj sobie w fajne gry flash. Możesz też przejrzeć katalog stron (łączny PR=666 :P) i oczywiście dodać tam swój link.

Masz 13 lat? Kup sobie takie ściągi, będziesz dżezi! :-)

Sprzedam linki z PR5, www.php-fusion.pl - info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martin masz racje, i pewnie bym już to zrobił gdyby nie fakt iż to sie zawsze źle kończy, więcej potem kombinowania niż pożytku :soczek:, biorąc pod uwagę że autor chce jeszcze sporo wprowadzić. pozdr.

ps. Apropo jeśli potrzebujecie grafika do tego projektu - jestem do usług.

Forum zwalczające depresję www.psychocafe.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaiedy można się spodziewać nowej wersji katalogu? Kiedyś pojawiały się one z dnia na dzień, ale teraz czekam już dwa miesiące i nic... :szampan:

Piotr ma zapewne wile ważniejszych rzeczy niż siedzienie i pisanie darmowego katalogu.

Powinienieś się cieszyć, że wersja 1.0 się ukazała w tak szybkim czasie.

A jak się ukaże 1.1 to też będzie ciekawie, czy za miesiac, czy za rok grunt że taka branża darmowego oprogramowania na forum się rozwija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności