Skocz do zawartości

Nowy skrypt katalogu! 1.1 pierwsze testy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 554
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ma ktos moze pomysl dlaczego mam minusowe wartosci jak dodam wszystkie strony oczekujace? Dodam wszystko a w liczniku zamiast "oczekujace 0" pokazuje mi "oczekujace -3"

Na bieżąco moderowany od 2009 roku katalog stron internetowych - Dodaj-strone.com.pl. Nasze atuty: szybka moderacja, jakość oraz stabilność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już kiedyś o tym i niestety nikt nie znał rozwiązania...Może teraz coś się zmieniło?

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nikt nie znał rozwiązania
Co do przyczyny to trudno powiedzieć. Może to być błąd w kodzie lub błąd serwera.

Natomiast co do rozwiązanie. Można wejść do bazy i ustawić pozycję na 0 lub dopisać sobie w kodzie katalogu regułkę która będzie robić to automatycznie przy wartości ujemnej.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wejść do bazy i ustawić pozycję na 0 lub dopisać sobie w kodzie katalogu regułkę która będzie robić to automatycznie przy wartości ujemnej.

A jest pewność, że minusowe wartości pokazują się TYLKO gdy wartość wynosi 0 i nigdy gdy są jakieś nieaktywne?

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartość ujemna pokazuje się tylko gdy taka jest zapisana w bazie. Gdy jest 0 to wyświetla 0. Natomiast lista stron nieaktywnych nie jest tworzona na podstawie tych wpisów. Wpisy te prawdopodobnie są tworzone wyłącznie na potrzeby statystyk.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Irkiem. Najlepszym i najszybszym rozwiązaniem jest ręczna modyfikacja jednej wartości w tabeli. Po zaakceptowaniu wszystkich zgłoszeń jak macie minusowe wartości to wejdzcie do bazy katalogu i tabeli: ilosci lub otwarty_ilosci i wyedytujcie pole: wpi_n wpisując wartość zero --> 0.

Po wykonaniu tej czynności nie mam już tego problemu.

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Irkiem. Najlepszym i najszybszym rozwiązaniem jest ręczna modyfikacja jednej wartości w tabeli. Po zaakceptowaniu wszystkich zgłoszeń jak macie minusowe wartości to wejdzcie do bazy katalogu i tabeli: ilosci lub otwarty_ilosci i wyedytujcie pole: wpi_n wpisując wartość zero --> 0.

Po wykonaniu tej czynności nie mam już tego problemu.

Na pewno dobrze podales te tabele i pola?

Bo ja w tabeli otwarty_ilosci mam tylko dwa pola:

nazwa i ilosc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qgito po akceptacji wszystkich zgłoszonych stron jak masz minusową liczbę to wykonaj zapytanie SQL:

UPDATE otwarty_ilosci SET ilosc = '0' WHERE nazwa = 'wpi_n'

i będzie już OK :(

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kto instalowal otwarty.mini na serwerach forall.pl

Bo juz nie moge.... :D

Co wpisaliscie w polu nazwa serwera,bo cokolwiek tam podaje wywala mi komunikat ze nie moze sie polaczyc z baza ;)

"Nie mogę się połączyć z serwerem baz danych. Sprawdź nazwę serwera."

OK

Już wszystko jasne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności