Skocz do zawartości

Nowy skrypt katalogu! 1.1 pierwsze testy


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki kuzyk :) Juz zrobione, o wiele ladniej to wyglada :piwo: To moze jeszcze mi pomozesz w pewnej sprawie. Gdy wlaczam w panely tokeny to owszem pojawia mi sie pole do wpisania kodu, ale nigdzie nie poajwia sie token. Czekalm dluzszy czas i sie nie pojawia. Probowalem zmienic sposoby polaczenia w panelu i nic.

Co moz byc tego przyczyna ?

Pozdrawiam i jeszce raz serdecznie dziekuje za pomoc.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 554
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam takie cichutkie pytanie - propozycję do Piotrka. Kiedy ewentualnie udostępnisz wersję 1.1 katalogu. Zdaję sobie sprawę, że to kosztuje dużo procy, mam więc propozycję aby wersja 1.1 była odpłatna. Cena może nie w takiej wysokości co np. AutoCad :) , ale rekompensującej Ci stracony czas.

Tkanina juta zastępuje nieekologiczne tworzywa sztuczne w ogrodnictwie i dekoracji wnętrz, | natomiast na zewnątrz tuja szmaragd jest piękną ozdobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeglądałem różne strony postawione na Otwarty.pl mini i bardzo ciekawie skrypt wygląda.

Aż naszła mnie ochota aby go zainstalować bo widzę że katalog posiada wiele funkcjonalności.

Niestety na superhost otrzymuję: 500 Internal Server Error

a w pliku błędów mam:

[24-Jun-2006 12:23:46] PHP Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/abc/otwarty_disp/funkcje.php on line 457

[24-Jun-2006 12:23:46] PHP Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/abc/otwarty_disp/funkcje.php on line 446

[24-Jun-2006 12:23:46] PHP Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/abc/otwarty_disp/funkcje.php on line 469

[24-Jun-2006 12:23:46] PHP Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/abc/otwarty_disp/funkcje.php on line 410

[24-Jun-2006 12:23:46] PHP Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/abc/otwarty_disp/funkcje.php on line 420

ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz latwiejsze pytanie jak zainstalowac robots_counter do mini ? kombinuje, a nie wychodzi mi (:

pozatym przy dodawaniu jakiejkolwiek strony wyskakuje mi blad

Błąd! Nie mogę się połaczyć ze stroną aby pobrać jej tytuł, opis i słowa kluczowe.

:)

wrrrrr... a z qlwebem bylo tak latwo :rotfl:

pzdr

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauktualizować swój katalog do wersji która pozwoli mi na zmiane ustawień Tokena i teraz mam pytanie:

W jaki sposób mogę to zrobić bez utraty tego co już mam,czy trzeba wszystko przeinstalowac,wyexportowac wczesniej,a pozniej zaimportwoac?Czy tez jest mozliwy poprostu jakis szybszy upgrade ?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem z katalogiem otwarty mini. Zainstalowalem przyjazne url'e (znalezione na forum, nazwy kategorii/podkat/wpisow w url). One dzialaja jak nalezy. Jednak kiedy chce dodac strone, otrzymuje komunikat:

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/katalog/public_html/otwarty_disp/op.php on line 136

Linia 136 wyglada tak:

		if (eregi("/",$cfg[m3])) {$kat_end="/"; $kat_sep="/";} else {$kat_end=".html";$kat_sep="$cfg[m2]";}

[ROZWIĄZANIE PROBLEMU]

Okazało się, że wystarczy umieścić niezmodyfikowany plik - i działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzięki :)

hm, ale ten otwarty mini ma taki dobry kod, troche trudne dla mnie jako pol-analfabeta w php - qlweb szybciej rozumiałem.

czy można otwarty też zmusić sortować po PR, czy taki zmiany będą za trudno dla "pol-analfabeta w php". jeśli odpiszecie, że tak to walcze ;)

mam w weekendzie wstawić nowe katalog, i nie wiem czy na otwarty czy qlweb.

ogólne ten otwarte mini mi podaba (od dawna mam instalowane wersja próbna), ale ogólne mam problem rozumieć kod i pozatym sortowanie jest dla mnie ważna sprawa (wygląd można w wolniej chwile zmienić ale z struktura to imho już nie dobre pomysł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności