Skocz do zawartości

Nowy skrypt katalogu! 1.1 pierwsze testy


Rekomendowane odpowiedzi

Jak już tu było pisane projekt umarł chyba

Watpie żeby projekt umarł :) Podejrzewam że to poprostu chwilowe braki czasowe, które każdemu z nas się zdarzają.

Co prawda skrypt daje się pięknie samemu updatować, ale wątpie żeby autor po zainwestowaniu takiej ilości czasu nagle się rozmyślił.

Widząc jak dopracowuje wszystkie swoje projekty i z jakim poświęceniem to robi, trzeba być tylko dobrej myśli

, poprosić o udpostępnienie numeru konta :D i kapelusze z głów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 554
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja miałbym ogromną prośbę do tych którzy instalowali linkora na otwartym,mianowicie:

Wgrywam, wszystke pliki i nadaje odpowiednie prawa dla linkor.txt.W odpowiednim bloku gdzie chcialbym aby linki się wyswietlaly wklejam ten oto kod :

<?

ini_set ("include_path", ini_get ("include_path") . ':../:../../:../../../:../../../../');

include_once ('linkor.php');

linkor_wyswietl_poz();

?>

ale niestety przy probie aktywacji otrzymuje komunikat :

BŁAD: Brak linków z systemu linkor.pl na Twojej www:katalog.pl

Strona nieaktywna

System Linkor wymaga instalacji linkow na każdej podstronie serwisu www.

Co w takim razie robie zle ? :spam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odswieżę wątek, gdyż mam problem:

Zostałem zmuszony zmienić host dla mojego katalogu opartego na OTMini. Wcześniej nie miałem z nim problemów, instalacja i modyfikacje (gdy trzymałem się receptury) przebiegały bez problemu.

Aż do wczoraj.

Przeniosłem katalog na inny serwer (progreso.pl), założyłem bazę itp. Problem pojawił się przy próbie instalacji katalogu - komunikat: 500 Internal Server Error.

Error log serwera podpowiada mi:

[sat Nov 11 19:52:50 2006] [error] [client 212.186.82.28] Premature end of script headers: /home/bielack/public_html/podwojne/otwarty-mini/index.php

Wiem, że nie ja pierwszy mam problem z tym komunikatem, czy ktoś znalazł przyczynę? Będę wdzięczny za pomoc.

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja się poddałem i przeniosłem domenę z katalogiem gdzie indziej.

Wszystkie inne skrypty na progreso.pl działają doskonale, tylko z otmini miałem ten problem.

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak wracając do tematu progreso.pl i problemu internal serwer error, błąd ten pojawia się gdyż serwer nie pozwala na to aby katalogi miały chmody 777, aby móc zapisywać wystarczy chmod 755, aby więc isntalka ruszyła wystarczy znaleźć warunek "stop dla chmoda innego niż 0777" i zmienić na 0755 , będzie działać ;)

brak sygnatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, przepraszam za głupie pytanie. interesuje import bd z qwleba.

Probuje użyć exportera dla qlweb, ale jakie mam wprowadzić dane do pliku a_xml_exporter_qlweb.php?

dane do logowania do qlwebaz którego chce zymportować bd? czy też dane do otwarty mini?

mam na mysli to miesce mysql_connect("$host", "$user", "$haslo");

mysql_select_db("$baza");

I to miesce : include("../vars.php"); // includuje podstawowe parametry qlweb

include("config.php"); // includuje zmienne do logowania więc login i hasło

// są takie same jak do menu administracyjnego katalogu qlweb

mam wpisać scieżke ? do qlweba? otwartego? dzięki za ewentualną odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam za głupie pytanie. interesuje import bd z qwleba.

Probuje użyć exportera dla qlweb, ale jakie mam wprowadzić dane do pliku a_xml_exporter_qlweb.php?

dane do logowania do qlwebaz którego chce zymportować bd? czy też dane do otwarty mini?

Dla qlweba

mam na mysli to miesce mysql_connect("$host", "$user", "$haslo");

mysql_select_db("$baza");

I to miesce : include("../vars.php"); // includuje podstawowe parametry qlweb

include("config.php"); // includuje zmienne do logowania więc login i hasło

// są takie same jak do menu administracyjnego katalogu qlweb

mam wpisać scieżke ? do qlweba? otwartego? dzięki za ewentualną odpowiedz.

ścieżkę do qlweba na serwerze

Bardzo ładnie eksportuje - poradził sobie z 15 tys wpisow / 4 tys podkatalogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jest możliwe dodawanie (w jakiś sposób...) pod-pod-kategorii oraz

czy jest możliwe pogrupowanie wpisów np. normalny wpis | przyjaciel (czyli np. jakaś ikonka będzie przy wpisie - badź będzie pogrubiony), płatny (czyli jakieś inne odznaczenie) - po prostu czy można grupować wpisy :)

Pozdrawiam.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodawanie pod-pod kategorii jest to grubsza sprawa trzeba by zmienić relacje w BD nie polecam :(

wpisy płatne można sobie zrobić w phpmyadmin wpisujesz zapytanko

UPDATE kat_wpisy SET platny = '1' WHERE id = 'id wpisu';

dalej robisz sortowanie tak jak opisane tutaj https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=30849 czyli płatne pierwsze

jeżeli chcesz pogrubić tekst musisz dodać instrukcję warunkową odwołującą się do tego 'platny' tam gdzie to ma być zrobione czyli w plikach "home.php, pod.php, kat.php, szcz.php" w miejscu gdzie wyświetlane są wpisy coś w tym stylu if ($item[platny]==1) nie chce mi się za bardzo myśleć może jutro :)

searching.. bing.com

Hunting in Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności